Skocz do zawartości

Zdjęcie

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek16281

wojtek16281

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 12:56

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 pług 3 skibowy do ursusa 385 zagonowy jakie powinien mieć odkładnie 3x.......?i jakiej marki polecacie (nowy)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 Dzisiaj, 17:02
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2012 - 12:58

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 Jak trzy skiby to tylko zagraniczna marka polskiego nawet nie bierz.

#3 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 12 wrzesień 2012 - 13:02

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 A ja właśnie polecę Polski pług. Według mnie dobrym będzie Akpil mix 40 3 skibowy. Mam 4 skibowego i jest na prawdę B.dobry, tylko że lemiesze trochę za szybko się zużyły. Zaorały 25 ha i już muszę wymieniać.

#4 Share wojtek16281

wojtek16281

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 13:06

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 dlaczego ?
a w jakiej cenie są pługi nowe zagranicznych marek wiesz?

mi chodzi o nowy pług?

Akpil 3x40 da rade w orce zimowej ursus 385?

#5 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 12 wrzesień 2012 - 14:34

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 Da radę.A pługi zagraniczne to przeważnie w cenie zagranicznego są dwa polskie...
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 15:43

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 3x40 do takiego sprzetu wyscie chyba poszaleli. Zamęczy ten i tak już pewnie wyjechany ciągnik do końca. Kup normalnie 3x30 jak ludzie orzą anie nie wiadomo co.

#7 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 16:13

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 Ale Akpila może ustawić na 30cm na skibę, bo on jest przecież regulowany ( o ile dobrze pamiętam, to 30, 33, 37 i 40cm) a do tego jeszcze można sobie lekko zwiększyć lub zmniejszyć kąt pługa (na tym cięgle, co z boku jest) I według mnie taki będzie najlepszy, bo nie jest za drogi, a jest całkiem wytrzymały, rama jednobelkowa, i regulacja szerokości orki. Jak za tą cenę to jest naprawdę dobry. Co do orki z ciągnikiem c385. Bez problemu da radę bo w orkę rozstawi go na np 30 cm na skibę, a jeśli będzie musiał podorywkę zrobić, to go rozstawi na 40 i będzie mu szybko szło :) . Takie jest moje zdanie :D I wiem co mówię bo mam, tylko 4 skiby :) I na wiosnę dokupuję 5-ą skibę :P

#8 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 wrzesień 2012 - 16:14

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 3x40 spokojnie 80 KM da rade może być i więcej
www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

#9 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4156 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 16:27

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 kolega nie napisal, a i wy sie nie zapytaliscie jakie ma ziemie
z 3 skibami u nas 60 idzie jak glupia na 3 biegu, odkladnia chyba najwieksza jaka moze byc, plug stary UG tzw. łos
radze koledze poszukac dobrej zachodniej uzywki, bedziesz bardziej zadowolony niz z tego wyrobu plugopodobnego, ktore oferuje wiekszosc producentow w kraju

Edytowany przez izydor6280, 12 wrzesień 2012 - 16:29.

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 17:01

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385 Akurat muszę powiedzieć, że Akpil jest maszyną godną polecenia. U mnie sprawuje się świetnie. Też myśleliśmy nad zagraniczną używką, ale jednak dziadkowie chcieli zrobić mi prezent, a naraz wyłożyć tyle kasy po prostu nie mieli, więc postanowiliśmy, że weźmiemy polski nowy na raty. Dealer zaproponował w tym przedziale cenowym pług agro-masz, akpil i stal-tech. I od razu powiedział, że akpil będzie najlepszy. Zaryzykowaliśmy akpila, teraz nie żałuję, a wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z decyzji :)
Dealer mi powiedział, że z polskich producentów pługów najlepsza jest Unia, a po niej jest właśnie akpil. Teraz zaczynam mieć podobne zdanie. Na wiosnę mamy zamiar brać bronę talerzową oraz agregat i raczej będzie to akpil. :)