agrofoto

AGROSHOW na START

Polecane posty

Gość Muran001   
Gość Muran001

Chcąc dyskutować na temat Agro Show Bednary 2013, nie mogłem znaleźć tematu o Agro Show Bednary 2013, więc tu piszę.

 

Ogólnie mi się podobało. Znalazłem parę zabytków: McCormick International 320 Diesel, Ursus C-45 na metalowych kołach, odrestaurowany Lanz Bulldog, ciągnik jednoosiowy Ursus C-308 i parę maszyn konnych. Z nowych traktorów najbardziej przypadł do gustu Zetor Major 80. Szkoda, że nie było stoiska Ursusa.

 

Najlepsze jednak było to, że podszedłem do stoiska Rostselmashu nie z powodu kombajnów, tylko z powodu hostessy od Wektorów 420. Żałuję, że krótko z nią gadałem. Laska miała na imię Klaudia i była zgrabną szatynką o ciemnych oczach.

 

Może ktokolwiek był na stoisku Rostselmasha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3000    0

Minęło już trochę czaso od tegorocznego AGRO SHOW w Bednarach, ale może ktoś mi pomoże. Może ktoś wracał w niedzielę po południu przez Gniezno i pamięta, czy na wjeździe do Gniezna pierwsze światła były włączone? Czy wyłączone i Policja kierowała ruchemn? A może ktoś wracał nową drogą do Gniezna od Kiszkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

@mario3000 Ja wracałem przez gniezno w niedziele i dalej policjanci kierowali ruchem więc światła nie działały :)

A korek przy wyjeździe masakryczny chyba był do świateł [innych] czy ronda juz nie pamiętam :)


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3000    0

Wielkie dzięki za informację. Jest dla mnie bardzo ważna.

Niestety, przy takiej ilości aut nie ma mozliwości uniknięcia korków. Można co najwyżej próbować ułatwiać dojazd i wyjazd. Oczywiście, przy pomocy Policji :)

Jeszcze interesuje mnie droga z Bednar przez Kiszkowo do Gniezna. Ona była uruchomiona po raz pierwszy i przez nią światła w Gnieźnie były wyłaczone. Czy może ktoś nią jechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Byłem w Ostródzie w lato i na jesiennych - porażka do Starego pola się nie umywają więcej tam nie jadę chyba że na łowieckie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Ale cisza w temacie.Byłem w niedzielę.Słońce świeciło,ludzi dużo,sprzętu też.Najlepsze było volvo na stoisku pzu.Można było stanąć na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Xawier
      Witam, czy jedzie ktoś może przez ch*jnice na AgroShow i będzie miał jedno wolne miejsce? dołożę się do paliwa, dzień bez znaczenia.
    • Przez fender
      Witam
      Jak dojechać do Bednar z Poznania lub Swarzędza ? Jeździ tam jakiś bus albo PKS ? Bardziej interesuje mnie Poznań bo mam tam możliwość przenocowania.
    • Przez agrofoto
      W trakcie Agro Show 2012 mówiliście mnóstwo ciekawych rzeczy.
      Zapraszamy Was więc do napisania w tym temacie krótkich relacji z Agro Show, co było extra, co się podobało, jakie nowości zobaczyliście,
      a gdzie znowu to samo, które hostessy się wyróżniały, opisujcie miejsca gdzie działo się dużo ciekawych rzeczy.
       
      Dla najciekawszych relacji fundujemy nagrody
    • Przez agrofoto
      Przypominamy że trwa konkurs na Króla Pola Agro Show.
      My robimy zdjęcia, Ty się prezentujesz, rolnicza świta Cię wspiera, AgroFotowicze wybierają
      wystarczy, że skorzystasz z naszego zaproszenia, a Twoje oblicze stanie się sławne a Ty bogaty.
       
      Każdy kto przybędzie do naszego królewskiego namiotu i przystąpi do konkursu otrzyma nagrodę.
      Zwycięzca wybrany przez AgroFotowiczów otrzyma extra wypasiony Tablet i oczywiście sławę.
       
      Zapraszamy wszystkich walecznych rolników i nie tylko
    • Przez agrofoto
      Dziękujemy wszystkim za tłumne odwiedzenie nas na Agro Show 2012.
      Setki z Was zrobiły sobie z nami zdjęcia, a tysiące odwiedziły nasze stoisko.
      Mamy nadzieję, że cała wystawa była dla Was interesująca, dobrze się bawiliście i wrażeń nie brakowało.
      Następne Agro Show już niedługo tylko za 365 dni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj