agrofoto

AGROSHOW na START

Polecane posty

agrofoto    90

Agrofotowicze,

zapraszamy wszystkich na targi AGROSHOW, które odbywają się w Bednarach pod Poznaniem w dniach 21-24 września 2012.

 

Róbcie ciekawe zdjęcia, wypisujcie posty, wszystko co uważacie, że warto pokazać. Impreza zapowiada się interesująco,

i na pewno zobaczymy wiele nowości. Jak przy każdej imprezie targowej organizujemy nasze spotkania.

 

Zapraszamy jak zwykle o godzinie 13:00 na nasze stoisko: nr 572, tuż przy biurze targów.

 

Róbcie zdjęcia i plotkujcie :)

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

również będę w piątek ;)


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

Fajnie,tylko szkoda,ze tata mnie w bambuko zrobil i nie pojedziemy (a mielismy jechac ! ) -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

ja również chyba będę w piątek, a i właśnie jakieś gadżety będą do rozdania


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Będę w piątek :D

No to widzimy się o 13:00 :D


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkuspinex    0

hehe:D ja wybieram się w Sobotę to w takim razie w piątek są gadżety a w Sobotę co jest. Może jakieś manewry polowe? Rok temu były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzy    0

Ja na 75% będę w piątek jeszcze nie wiem na pewno a jak będę to może tam na stoisko wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OveR    0

Ja również będę w piątek i prawdopodobnie w niedzielę, mam do Wszystkich małą prośbę czy na Agro Show możemy przyjechać w gadżetach AF jeżeli takie posiadacie np, jeżeli posiadacie koszulką Agro Foto z zeszłego roku fajne byłoby ją ubrać lub zabrać ze sobą i może jakiś identyfikator lub smycz z nickiem i imieniem ale to już może nie konieczne lecz przydatne ;)

Czekam na wasze opinie w tej sprawie i pozdrawiam. :) OveR W piątek na pewno jestem oraz prawdopodobnie w niedzielę.


________________________
John Deere 6930 4Ever ^^
________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

Updated ; jade na 89,9% w niedziele. Postaram sie porobic multum fot (zacieram raczki na DF agrotron najnowsza seria,maja sie pojawic :D zwlaszza na TTV-ke :D) moze i nawet filmik nakrece jak mi sie uda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

Będziemu będziemy tylko jeszcze nie wiem kiedy. Może sobota może niedziela :P

Wiecie może jakie atrakcje sa przewidziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPRAL1    1

ja na 100% bede w piatek to najlepszy dzien do ogladania w pozostale dni sporo ludzi i jest problem aby gdzie kolwiek sie dopchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Dzisiaj w Bratoszewicach widziałem jak wieźli z Pronara przyczepy w 99,9% na Agro Show


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stables    13

Mieszkam pol godzinki drogi od Bednar i powiem Wam ze w mojej okolicy na parkingach stoja lawety z ciagnikami,niektore juz tydzien a w samych Bednarach przygotowania takze trwaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

Mieszkam pol godzinki drogi od Bednar i powiem Wam ze w mojej okolicy na parkingach stoja lawety z ciagnikami,niektore juz tydzien a w samych Bednarach przygotowania takze trwaja;)

 

 

 

Awwww *___* O matko,niech to juz bedzie cwartek wieczor,ten tydzien sie niemilosiernie wlecze :D! Ja z rodzicami przyjezdzam w niedziele juz na bank i jak bedziemy kursowac miedzy stoiskami to zahaczymy o wasz takze o ile nie zapomnimy albo tata zobaczy cos ciekawego i zarzadzi zmiane drogi zwiedzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Xawier
      Witam, czy jedzie ktoś może przez ch*jnice na AgroShow i będzie miał jedno wolne miejsce? dołożę się do paliwa, dzień bez znaczenia.
    • Przez fender
      Witam
      Jak dojechać do Bednar z Poznania lub Swarzędza ? Jeździ tam jakiś bus albo PKS ? Bardziej interesuje mnie Poznań bo mam tam możliwość przenocowania.
    • Przez agrofoto
      W trakcie Agro Show 2012 mówiliście mnóstwo ciekawych rzeczy.
      Zapraszamy Was więc do napisania w tym temacie krótkich relacji z Agro Show, co było extra, co się podobało, jakie nowości zobaczyliście,
      a gdzie znowu to samo, które hostessy się wyróżniały, opisujcie miejsca gdzie działo się dużo ciekawych rzeczy.
       
      Dla najciekawszych relacji fundujemy nagrody
    • Przez agrofoto
      Przypominamy że trwa konkurs na Króla Pola Agro Show.
      My robimy zdjęcia, Ty się prezentujesz, rolnicza świta Cię wspiera, AgroFotowicze wybierają
      wystarczy, że skorzystasz z naszego zaproszenia, a Twoje oblicze stanie się sławne a Ty bogaty.
       
      Każdy kto przybędzie do naszego królewskiego namiotu i przystąpi do konkursu otrzyma nagrodę.
      Zwycięzca wybrany przez AgroFotowiczów otrzyma extra wypasiony Tablet i oczywiście sławę.
       
      Zapraszamy wszystkich walecznych rolników i nie tylko
    • Przez agrofoto
      Dziękujemy wszystkim za tłumne odwiedzenie nas na Agro Show 2012.
      Setki z Was zrobiły sobie z nami zdjęcia, a tysiące odwiedziły nasze stoisko.
      Mamy nadzieję, że cała wystawa była dla Was interesująca, dobrze się bawiliście i wrażeń nie brakowało.
      Następne Agro Show już niedługo tylko za 365 dni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj