Zaloguj się, aby obserwować  
Aran

Nowy Silnik lub Remont c-360 lub MF235

Polecane posty

Aran    22

Witam , czy orientuje się ktoś może ile kosztuje nowy silnik do c-360 lub MF235 lub ich remont generalny. Interesują mnie też ceny kabiny , maski - całego osprzętu zewnętrznego oraz tur z osprzętem do c-360 może być to zarówno Hydramet 3B do którego potrzebna jest pompa albo zwykły ten Tur 2A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak jeszcze produkowali U-3512 w Wawie to za silnik chcieli chyba 20-25tys brutto, bo też chcieliśmy kupić nowy.

Remont silnika gdzie była nowa głowica, wał po szlifie, nowe tłoki i tuleje itp bez ruszania aparatury wtryskowej wyniósł mnie poniżej 5tys z jeśli dobrze pamiętam.

 

 

PS: Silnik był chyba bez sprężarki powietrza.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po kapitalce można kupić silnik za około 5-6tyś zł ale stary bedziesz musial dać na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

szkoda kasy na nowy jak dobrze będzie zrobiona kapitalka to posłuży ci przez dlugie lata i zapłacisz tak jak ktoś wyżej pisał ceny masek i kabin masz na allegro


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

I przy wyborze nowego o ile znajdziesz, uważaj na to, z jakich części był składany.

 

Ja bym wybrał remont.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

3512=255, 2812=235. Maski, silniki i kabiny to wszystko to samo. Lepiej samemu silnik zrobić a nie brać w ciemno silnik NIBY po remoncie


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A co do silnika do C-360 to kiedyś takowe widziałem w Agromie Poznań, kompletne, na magazynie części, kto wie czy nie nowe. Poszukaj w internecie do nich numer tel i zadzwoń, może jeszcze mają takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

tak ddanniell firma godna polecenia ta o ktorej wspominasz//znana i solidna zadne jonny i deeutz im nie sraszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj