michalek

USŁUGA KOPANIA BURAKÓW 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalek    1

Witam,

 

Mam do Was pytanie. Po ile teraz jest usługa kopania buraków kombajnem 6 -cio rzędowym takim jak Holmer, Ropa itp.

Ja jestem z woj. lubelskiego powiat łęczyński i u mnie w zeszłym roku to po 850-900zł z hektara

 

Pozdro

Edytowano przez michalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

ZBIÓR OKOPOWYCH

 

Zbiór buraków kombajnem samojezdnym bez odwozu- 970,00 (z.p.)/ha

 

Doczyszczanie i załadunek buraków cukrowych- 5,50 (z.p.)/t

 

z.p.- z paliwem.

 

http://www.uslugirolne.pl/

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Nieźle Was po portfelu walą.... U mnie w tym roku za kopanie kombajnem Ropa Tiger V8-3 zapłaciłem 760zł/ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

okolice gostynia holmer 750 brutto/ha


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Nieźle Was po portfelu walą.... U mnie w tym roku za kopanie kombajnem Ropa Tiger V8-3 zapłaciłem 760zł/ha...

 

 

Czy ja wiem czy tak łupią. 100-150zł na hektarze buraków to nie tak dużo. Oczywiście moim zdaniem. Takie są stawki w danych regionach i tyle. U mnie biorą 1000zł brutto/ha z odwozem. I to nie chcą za bardzo przyjeżdżać na działki 1-5ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Ja w tym roku pierwszy raz korzystałem z tej usługi - 800zł/ha+vat (z odwozem) otrącane z wypłaty za buraki. Cukrownia Dobrzelin a Holmer z Gostynia.

Edytowano przez wlamaj1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartekj1994
      Witam. Szukałem tematu o podobnej treści ale nic takiego się nie trafiło. Mianowicie Mam możliwość załatwienia z cukrowni korzonki buraków (chodzi mi o tą część która jest odcinana podczas produkcji, część która łączy buraka z liścmi.) W cenie 750 zł za łudkę od tira. Mam pytanie czy to ma podobne wartości odżywcze jak liście z buraków i czy to nadaję się dla opasów. Jesli ktoś coś takiego kupował to proszę o odpowiedz.
    • Przez mlodociany17
      Agrofotowicze, planujemy kupić siewnik do buraków, ma to być nowa maszyna, siewnik 6-cio rzędowy, z mechanicznym wysiewem, z podsiewaczem lub bez(domyślam się że to będzie miało wpływ na cenę, no i może doradzicie który lepszy). Siewnik w ciągu roku będzie obsiewał jakieś 15 - 25 ha głównie ziemie ciężkie. I tu pytanie do Was czy posiadacie podobne siewniki jak tu opisałem, czy możecie udzielić informacji jak się sprawują, awaryjność, dostępność części.
    • Przez kuchcik
      Czy okrywacie buraki agrowłókniną na pryzmy? Jakie macie opinie? Bo ja w tym roku okryłem po raz pierwszy i zastanawiam sie, czy wydatek byl potrzebny.
    • Przez wojtek8244
      Witam. Interesuje mnie kupno kombajnu, a dokładnie coś jednorzędowego i myślałem nad Kleine 3000. I tu pytanie. Czym się ten model różni od modelu 5000? Który waszym zdaniem jest lepszy? Bardzo proszę o odpowiedzi.
    • Przez Piteraszek
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy karmienie opasów burakami ćwikłowymi daje jakieś korzyści, czy jest to może z jakiegoś powodu szkodliwe. Jakie ilości należy dawać tych buraków bydłu. Uprawiam warzywa między innymi również i ćwikłę, byki mam dodatkowo, a są spore odpady z buraków. Mam również dostęp do obierzyn (z tychże właśnie buraków) z lokalnej wytwórni sałatek i zastanawiam się czy warto kupować je dla bydła, niektórzy hodowcy je biorą.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj