arkadiuszonet

Ładowacz INTER-TECH

Polecane posty

CO SĄDZICIE O ZAKUPIE tego ładowacza http://allegro.pl/la...2611767650.html

 

kolega mój kupił i jak narazie zadowolony jest. Użytkuje go już pół roku prawie i nic się nie dzieje. na początku elektrozawór szwankował, ale zadzwonił i przyjechali wyrególować czy ktoś z was może mi więcej powiedzieć

właściciel przesłal mi zdięcie jak by wyglądał na new holandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaK25    0

mam wielka prozbe,czy może ktos posiada tura z firmy intertech chcę taki zamątować na mtz820,ale w moich stronach o tej firmie cisza takze zero opini z góry dzęki za opinie

Dublowanie tematów. Połączone

Edytowano przez danielhaker
Dublowanie tematów. Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Posiadam taki ładowacz od roku. Założony na JD 6100. Nie ma dużo pracy, bo w zeszłym sezonie w sumie zwiózł 300 beli i kilkadziesiąt rozrzutników obornika. Wykonanie solidne, identyczne jak Metal-Fach. Jedyna wada to trzeba popracować, żeby wyjąć lewe zabezpieczenie przy ściąganiu go, coś niedokładnie spasowane, ale to zdarza się także u innych polskich producentów. Zwracając uwagę na cenę, to wart jest tych pieniędzy(13 500)

A oto zdjęcie mojego:

http://intertech-agro.pl/ladowacz-czolowy-it-1600#6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaK25    0

witam,dzięki serdeczne za podpowjedz bo jak wspominałem w moich stronach takich niema a wiadomo zawsze jest strach żeby nie nabyć bubla,a jak osprzęt tej firmy bo co do łyżki mam podejrzenia chodzi mi tu o grubości materjału i o wjelkość standardowej łyżki. pozdrowjenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    133

Może trochę nie w temacie ale cały osprzęt do ładowarki czyli łyżka ze stali hardox, krokodyl i chwytak do bel mam z firmy INTER-TECH. Osprzęt pracuje ciężko ponad 3 lata i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Jedyna uwaga jaką mogę mieć to sposób w jaki zostały poprowadzone przewody hydrauliczne w chwytaku co skutkowało ich przerywaniem jednak "wada" ta została szybko usunięta.

Co do osprzętu to przynajmniej w moim przypadku wszystko było ustalane indywidualnie pod moje konkretne potrzeby więc nie powinno być problemu by wykonano ci łyżkę z solidniejszego materiału o wymiarach jakie potrzebujesz może będzie kosztować trochę więcej ale masz pewność że sprzęt w 100% spełni twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin820    2

Ja mam belarusa 820 przy turze inter-tech i nie narzekam pracuje przy belach i oborniku

Uważam ze jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larysto    2

Witam.

Ostatnio zauważyłem że ładowacz z Intertechu zaczął mi opadać. Na początku było to raptem kilka cm na dobę, teraz przez 2 dni opadł jakiś 1m. Miał ktoś podobny przypadek?? Ładowacz użytkuję 3miesiące. CO może być tego pryczyną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

siłowniki .miałem ten sam problem ,wymienili mi w ramach gwaranci  ,.a może ktoś wie jak dopompować powietrza do amortyzatorów bo za dużo upuściłem ,wogle to te podwójne amortyzowanie to jakaś\ lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1581

To możesz te amortyzatory wyrzucic bo to co upusciles to nie powietrze tylko azot i sam nie poprawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447

Może się nie znam, ale powietrze składa się w 78% z azotu, więc ściśliwość ma bardzo porównywalną, więc jak kolega mógł w ten sposób popsuć amortyzator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1581

Chyba się nie znasz
Napisałem to z własnego doświadczenia bo w podobny sposób popsulem taki amortyzatorw kombajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Czy posiada ktoś jeden z ładowaczy typu IT 3600, IT 4600, IT 5600, IT 6600 i mógłby opisać z własnego doświadczenia jego mocne i słabe strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Mój wybór padł na IT1600S i jestem bardzo zadowolony śmiga jak trzeba i go nie oszczędzam lycha piachu czubatą biorę i poszedł. Ale żeby tur pracował dobrze to dobry traktor trzeba mieć do niego żeby potem nie narzekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba3211    1

Witam wszystkich 

To warto kupić?  Zastanawiam się nad 1600 l 

Dziękuję z góry za wszystkie uwagi i rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek026
      Co uważacie o kosiarkach dyskowych jarmetu, czy może ktoś użytkuje, cena jest najniższa z tego co mamy krajowego, sprzedawcy chwalą, pronar samasz i sipma ceny dużo wyższe a jeszcze kilka lat temu pronar miał całkiem dobre ceny
      http://allegro.pl/kosiarka-dyskowa-tylna-jar-met-z-210-2-2-8m-i5418612746.html
      mocowanie coś jak w vikonie a inne jatmety mają takie proste, ale ogólnie czy warto iść w ten temat?
    • Przez tomasek
      Witam nasza firma Thomas Maschinenbau z siedzibą w Zamościu jest dystrybutorem na Polskę obciążników do ciągników firmy AGRIbumper. Opatentowana konstrukcja obciążnika zapewnia możliwość agregowania na przednim TUZ maszyn rolniczych, dodatkowego obciążenia bądź skrzyni na narzedzia. Możliwość w kazdej chwili zwiększenia obciążenia poprzez zakup kolejnych płyt dociazajacych. W standardzie obciążnik wyposażony jest w światła LED, słupki krańcowe. Dostępne obciążenia od 350kg do 3500kg. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny bądź przesłanie w wiadomość prywatnej informacji o marce ciągnika, roku budowy, producencie przedniego Tuza oraz kolorze na jaki ma być pomalowany. Czas oczekiwania do 4 tygodni. Pozdrawiam




    • Przez Gesiarz
      witam przymierzam się do zakupu ladawacza do Proximy 110 Power. Chciałbym się dowiedzieć opinii na temat tych ładowaczy, dodam że Tur będzie dość mocno eksploatowany, piszcie jak podnoszą, widoczność itd.
    • Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj