Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz INTER-TECH

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arkadiuszonet

arkadiuszonet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 06:05

Ładowacz INTER-TECH CO SĄDZICIE O ZAKUPIE tego ładowacza http://allegro.pl/la...2611767650.html

kolega mój kupił i jak narazie zadowolony jest. Użytkuje go już pół roku prawie i nic się nie dzieje. na początku elektrozawór szwankował, ale zadzwonił i przyjechali wyrególować czy ktoś z was może mi więcej powiedzieć[attachment=4543:DSC02512.JPG]
właściciel przesłal mi zdięcie jak by wyglądał na new holandzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz INTER-TECH Dzisiaj, 06:03
  •  

#2 Share EwelinaK25

EwelinaK25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 01:19

Ładowacz INTER-TECH mam wielka prozbe,czy może ktos posiada tura z firmy intertech chcę taki zamątować na mtz820,ale w moich stronach o tej firmie cisza takze zero opini z góry dzęki za opinie
Dublowanie tematów. Połączone

Edytowany przez danielhaker, 17 marzec 2013 - 21:50.
Dublowanie tematów. Połączone

#3 Share erciak

erciak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:ogólne

Napisany 17 marzec 2013 - 09:00

Ładowacz INTER-TECH Posiadam taki ładowacz od roku. Założony na JD 6100. Nie ma dużo pracy, bo w zeszłym sezonie w sumie zwiózł 300 beli i kilkadziesiąt rozrzutników obornika. Wykonanie solidne, identyczne jak Metal-Fach. Jedyna wada to trzeba popracować, żeby wyjąć lewe zabezpieczenie przy ściąganiu go, coś niedokładnie spasowane, ale to zdarza się także u innych polskich producentów. Zwracając uwagę na cenę, to wart jest tych pieniędzy(13 500)
A oto zdjęcie mojego:
http://intertech-agr...olowy-it-1600#6

#4 Share EwelinaK25

EwelinaK25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 18:35

Ładowacz INTER-TECH witam,dzięki serdeczne za podpowjedz bo jak wspominałem w moich stronach takich niema a wiadomo zawsze jest strach żeby nie nabyć bubla,a jak osprzęt tej firmy bo co do łyżki mam podejrzenia chodzi mi tu o grubości materjału i o wjelkość standardowej łyżki. pozdrowjenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 21:47

Ładowacz INTER-TECH Może trochę nie w temacie ale cały osprzęt do ładowarki czyli łyżka ze stali hardox, krokodyl i chwytak do bel mam z firmy INTER-TECH. Osprzęt pracuje ciężko ponad 3 lata i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Jedyna uwaga jaką mogę mieć to sposób w jaki zostały poprowadzone przewody hydrauliczne w chwytaku co skutkowało ich przerywaniem jednak "wada" ta została szybko usunięta.
Co do osprzętu to przynajmniej w moim przypadku wszystko było ustalane indywidualnie pod moje konkretne potrzeby więc nie powinno być problemu by wykonano ci łyżkę z solidniejszego materiału o wymiarach jakie potrzebujesz może będzie kosztować trochę więcej ale masz pewność że sprzęt w 100% spełni twoje oczekiwania.

#6 Share marcin820

marcin820

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 marzec 2016 - 14:03

Ładowacz INTER-TECH

Ja mam belarusa 820 przy turze inter-tech i nie narzekam pracuje przy belach i oborniku

Uważam ze jest godny polecenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share larysto

larysto

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 24 maj 2016 - 05:57

Ładowacz INTER-TECH

Witam.

Ostatnio zauważyłem że ładowacz z Intertechu zaczął mi opadać. Na początku było to raptem kilka cm na dobę, teraz przez 2 dni opadł jakiś 1m. Miał ktoś podobny przypadek?? Ładowacz użytkuję 3miesiące. CO może być tego pryczyną ??