Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawienie ciśnienia w zabezpieczeniu hydraulicznym Overum ( Agrolux)

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 31 sierpień 2013 - 19:56

Ustawienie ciśnienia w zabezpieczeniu hydraulicznym Overum ( Agrolux) Stawiając na pieńku pewnie się nie ugnie bo jakby tak działał to by nie wszedł w ziemię. Zaczep liną za czubek lemiesza i drugi koniec do drzewa i delikatnie pociągnij, powinno odchylić korpus.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ustawienie ciśnienia w zabezpieczeniu hydraulicznym Overum ( Agrolux) Dzisiaj, 03:36
  •  

#22 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3431 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 08:25

Ustawienie ciśnienia w zabezpieczeniu hydraulicznym Overum ( Agrolux) jesli bedzie niskie cisnienie to oczywiscie ze sie ugnie

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ustawienie ciśnienia w zabezpieczeniu hydraulicznym Overum ( Agrolux) Dzisiaj, 03:36
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share KOSTEK12

KOSTEK12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 10:59

Ustawienie ciśnienia w zabezpieczeniu hydraulicznym Overum ( Agrolux) jakie jest ciśnienie nie wiem,pług to świeży nabytek a zegar jest uszkodzony ale jak odkręciłem zawór to przewód idący do ciągnika poruszył się więc myślę że jakieś ciśnienie jest i zastanawiam się jak teraz spuścić z niego olej nie przyłączając do ciągnika,nie chcę sobie zapaskudzić oleju w skrzyni a i ten zegar też trzeba będzie wymienić