Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 844 XL - skrzynia biegów

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marek220

Marek220

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 wrzesień 2012 - 16:51

Case 844 XL - skrzynia biegów Witam otóż od niedawna mam problem ze skrzynią w wyżej wymienionym ciągniku a dokładniej z drążkiem zmiany biegów reduktora(czyli tej szosowe,terenowe,wsteczne).Problem polega na tym że czasem wajcha przeskakuje i nie załącza biega ewentualnie go nie wyłącza, więc biegi trzeba zmieniać na wyczucie,na jesień mam zamiar sciągnąć kabinę i to zrobić ale wdzięczny bym był jeżeli by się znalazł ktoś taki co miał podobny problem i napisał jak się z tym uporał.Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 844 XL - skrzynia biegów Dzisiaj, 12:19
  •  

#2 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 08 wrzesień 2012 - 19:50

Case 844 XL - skrzynia biegów Ta wajcha jest po lewej stronie napewno jak w internacionale z twojm numerem wiec pozostaje tylko regeneracia wrzutników biegów

#3 Share Marek220

Marek220

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 wrzesień 2012 - 21:28

Case 844 XL - skrzynia biegów Tam wajchy od biegów są po prawej stronie, bo to już jest nowsza wersja z 1993 roku, a z tego co słyszałem to w starszych co mają biegi po lewej jest inaczej urządzone włączanie biegów

#4 Share pat

pat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 08 wrzesień 2012 - 22:38

Case 844 XL - skrzynia biegów A ile może kosztować ta regeneracja wrzutników biegów.

#5 Share Marek220

Marek220

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 11:11

Case 844 XL - skrzynia biegów A co masz może podobny problem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Marek220

Marek220

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 13 wrzesień 2012 - 20:22

Case 844 XL - skrzynia biegów Po rozebraniu wszystko wyszło, powodem tego są zużyte widełki które przesuwają tryby.Tylko teraz takie pytanie gdzie to można dostać bo już cały wieczór przeglądam internet i nie mogę się na to natknąć.

#7 Share krisc

krisc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 12:34

Case 844 XL - skrzynia biegów panowie mój znajomy posiada taki ciagnik rok produkcji przed rokiem 90. ma nastepujacy problem uszkodzoniu uległa skrzynia biegów a dokładnie bieg wsteczny i chce ja zdemontowac lecz nie wie gdzie sa zabezpieczenia na złączeniu skrzyni biegów z mostem tylnim. Prosze o pomoc i jakis schemat gdzie ich szukać

#8 Share bimbrownik

bimbrownik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 16:21

Case 844 XL - skrzynia biegów witam. sprawdź pod tym adresem http://www.messicks.com/cas/4779.aspx
nie wiem czy to dokładnie ten model case 844, wiem że ja do swojego case'a przeglądam ten katalog i podawane w nim numery seryjne części się zgadzają z tymi podawanymi w serwisie case'a, więc wiadomo dokładnie o jakie części pytać, a dzięki schematom można dojść jak co rozkręcić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share krisc

krisc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 22:40

Case 844 XL - skrzynia biegów niestety nie potrafie tego w tym katalogu odnalezc i do tego ten angielski :)

Dodaj odpowiedź