Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność??

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kamilb

kamilb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 20:34

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Miałem zniszczone pierścienie na walku od przedniego napędu i tam miałem przeciek zmieniłem pierscienie i tulejke i po problemie kontrolka juz nie swieci sprzęgło chodzi duzo lepiej. Nawet udało mi sie go przetestować 4 godziny wożenia piasku z Brandyska 9t.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Dzisiaj, 09:28
  •  

#22 Share marek3080

marek3080

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 21:21

Mirro dzieki za opis sprawdzenia tych sprzęgieł.
Czyli twoim zdaniem może to być nieszczelność na tych pierścieniach lub uszkodzenie uszczelniaczy w siłowniku tak???
Dziwi mnie tylko te niskie ciśnienie :(
Zacznę od tego siłownika bo to najprostsze a nawet zauważyłem ze z jednej strony sie poci więc może to bedzie strzał w 10.
w czwartek sie za to wezne bo ma padać deszcz więc bedzie co robić. :)
Pozdrawiam

Hej

Czy problem słebego wspomagania już rozwiązany?
Jeżeli tak to napisz co było przyczyną?

#23 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 12 październik 2013 - 14:42

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Hej
Mam taki problem w moim mf 3095 Wom nie działa jak należy to znaczy czasem da się uruchomić a czasem nie a jak już się kręci to znowu zaczyna mrugać kontrolka womu i przestanie działać olej był wymieniony pompa hydrauliczna też przedni napęd działa zmacniacz momętu nie działa pod obciążeniem i na wysokich biegach po załązeniu tak jak by ślizgał co może być przyczyną gdzie szuka usterki albo gdzie zrobi pomiar ciśnienia oleju co jest do wom ?
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

#24 Share biniu87

biniu87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 październik 2013 - 17:06

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Problem rozwiązany. Po wymianie pompy hydraulicznej wszystko się unormowało :)

#25 Share sruba2

sruba2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 10:32

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Witam wszystkich mam pytanie gdzie i czy wogóle sie da dokupić takie szybko złącze aby zmieżyć ciśnienie w skrzyni na tych fabrycznych złączach :mellow: mf 3080

#26 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 11:36

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Zawsze mozesz wykrecic to szybko zlacze jak mowisz i wkrecic sie bezposrednio w korpus ;) napewno prosciej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share sruba2

sruba2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 20:15

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Witam kolegów szybko złącze dokupiłem dzisiaj w sklepie gdzie zakuwają węże kosztowała 106,54 dokładnie ale wcześniej zakupiłem z al...gro zestaw do pomiaru ciśnienia oleju koszt z przesyłką 77zł. Jak dzisiaj mierzyłem ciśnienie u siebie to na dolnym złączu obok filtra miałem 22 bar (300psi)a na gurnym 7 bar (90psi) mf 3080

#28 Share masseyf30

masseyf30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, motoryzacja, mechanika

Napisany 04 sierpień 2014 - 18:32

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? Witam, odświeżam temat. W MF 3095 zapala mi się ta właśnie kontrolka ale powyżej 1800 obr. Zapala się czasami i gaśnie jak zejdę na np 1700 obr. Wystarczy chwilę na takich obrotach i potem znowu się zapala. Oczywiście nie działa WOM i załącza przedni napęd, szczególnie dokuczliwe to bywa jak zapala się w transporcie, ostatnio tak się stało i jechałem z kilometr właśnie na obr 1700 i potem już było ok. Czy to może być wina czujnika?? Dodam że pompa olej i filtry wymienione w tamtym roku.

#29 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 05 sierpień 2014 - 11:13

Obwód niskiego ciśnienia oleju 17 bar-nieszczelność?? mogę powiedzieć tyle że sąsiad w 3080 lub 3070 miał problem z rozłanczaniem wom-u po rozgrzaniu oleju. ktoś tam pomierzył im ciśnienia,wynik że siadły uszczelnienia. kupili gdzieś z allegro,zrobili sami,i widać jest ok,pół dnia z prasą jeździł. nie wiem,czy i jaka kontrolka świeciła,nie wchodziłem w szczegóły.

#30 Share michasko

michasko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 13 czerwiec 2015 - 22:17

Panowie mam taki problem: nie chce mi przełanczać wogole z gruby B na A i cieżko przełancza z żółwia na zająca (tak jakby do końca nie załańczało na zębatkach - słychać  warkot zębatek), natomiast z zająca na zółwia przelancza bez problemu, po zdjęciu dekla stwierdziłem że ręcznie przesówają sie widełki od zmiany grup biegów wieć przypuszczam że wina leży po stronie hydrauliki tzn jest zbyt słabe ciśnienie, dodam że pompa była wymieniana nie dawno na oryginalną bosha, filtr i olej też wymieniony. Nie wiem co teraz mam robić

#31 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2240 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 19:47

może zmierzyć ciśnienie? a potem szukać przecieków na sprzęgłach wom i przedniego napędu jak to często bywa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share lukaslukas

lukaslukas

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 26 lipiec 2015 - 15:24

Pewna rzecz zaniepokoiła mnie w MF3060. Gdy podnoszę lub opuszczam podnośnik żarzy się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni... zastanawiam się czy przy montażu dekla z pompą trafiłem na te rurkę którą idzie powrót oleju od elektorzaworów podnośnika bo może to jest przyczyna?