Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy jest TMR w nowym targu lub okolicy?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek9708

piotrek9708

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 21:10

czy jest TMR w nowym targu lub okolicy? za rok chcialbym sie wybrac do TMR i nie wiem czy jest gdzies w okolicy nowego targu (woj. malopolskie)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy jest TMR w nowym targu lub okolicy? Dzisiaj, 11:50
  •  

#2 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 07 styczeń 2013 - 22:06

czy jest TMR w nowym targu lub okolicy? Odświerzam ten temacik powiem tak jeśli chodzi o szkołę średnią to proponuję ZSCKR w Hańczowej to jest nie daleko ciebie i warto tam iść bo ja chodziłem tam do TMR i powiem że nie migę narzekać,jak ktoś chce się coś nauczyć to się nauczy.Jest internat i przedewszystkim mawet ładne dziewczyny bo byłem niedawno :rolleyes: ogólnie mówiąc dobrze mi tam było a z przedmiotów zawodowych to prawie wogóle się nie uczyłem bo i tak wsztstko wiedziałem :P nauczyciele też sa w porządku jeśli cos to prorze pisz na pw to ci moge powiedziec więcej pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Leonardo1

Leonardo1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:15

czy jest TMR w nowym targu lub okolicy? Ja chodzę Do ZSCKR w Nowym Targu i nie ma tam tego kierunku :/ ja chodzę do Technikum Agrobiznesu bo to jedyny kierunek związany tak naprawdę z rolnictwem, reszta to badziew jakiś typu technikum architektury krajobrazu itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kamil0590

kamil0590

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 23 luty 2013 - 10:26

czy jest TMR w nowym targu lub okolicy? Dokładnie w Hańczowej jest ten kierunek i atmosfera przejedyna każdy każdego zna jesteś traktowany indywidualnie i zawsze idzie się dogadać z każdym a następne szkoły są w nawojowej koło sącza i bystra koło Gorlic