Zaloguj się, aby obserwować  
goolman19

Jaka lepsza sieczkarnia ??

Polecane posty

goolman19    1

Mam dylemat w następnym roku chcę kupić jakaś sieczkarnie samojezdną na 15 h kukurydzy i 20 h traw. Chodzi mi równierz o to żeby potrafiło ścinać SORGO> Bo jak wiem z doświadczenia np. Class Jaguar 690 zatyka się i nie idzie jedyne co idzie zrobić to rozpuścić walce na maxa ! ale to jest kosztuje bardzo dużo czasu a to nie dla mnie.. Proponujcie mi wszystkie sieczkarnie które starczą na moja gospodarkę ! Mam na to do przeznaczenia 45 tyś zł ! Zastanawiam się nad jakimś John Derrem ale wiem że części są bardzo drogie ! ale wiem za to z doświadczenia że są to bardzo trwałe sprzęty ! Pomóżcie mi dokonać wyboru !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja mam Mengele SF6500 do sprzedania ale za 55 tysięcy. Jest bardzo dobra i ciężko ją zatkać bo ma szerokie rury.

Jak jesteś zainteresowany to pisz na pw.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Tylko że jak bym kupował to dopiero na wiosnę ;) ale jeżeli konkretna propozycja warto ja rozważyć ;) Tylko wrzuć jakieś foteczki to pomyślę.! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Mam dylemat w następnym roku chcę kupić jakaś sieczkarnie samojezdną na 15 h kukurydzy i 20 h traw. Chodzi mi równierz o to żeby potrafiło ścinać SORGO> Bo jak wiem z doświadczenia np. Class Jaguar 690 zatyka się i nie idzie jedyne co idzie zrobić to rozpuścić walce na maxa ! ale to jest kosztuje bardzo dużo czasu a to nie dla mnie.. Proponujcie mi wszystkie sieczkarnie które starczą na moja gospodarkę ! Mam na to do przeznaczenia 45 tyś zł ! Zastanawiam się nad jakimś John Derrem ale wiem że części są bardzo drogie ! ale wiem za to z doświadczenia że są to bardzo trwałe sprzęty ! Pomóżcie mi dokonać wyboru !! ;)

 

za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1
za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys

 

 

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO ;) A w tym roku planuje zasadzić 6 h ;/ a tym roku miałem 2 i musiałem męczyć się jednorzędówką ;)

 

A co do tego Mengela to nawet miły z widoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1
za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys

 

 

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO ;) A w tym roku planuje zasadzić 6 h ;/ a tym roku miałem 2 i musiałem męczyć się jednorzędówką ;)

 

A co do tego Mengela to nawet miły z widoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO

 

aha to sorki u nas nikt sorga nie sieje to nie wiem jak z tym ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja sobie zasiałem 20 arów SORGO ja bym ci polecił NH 1900 u nas maja za 40 tys i tną kuku 100 hektarów i chodzi jak nic 3 sezon chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Kurcze ale jakoś nie mam zaufania do tego NH ;) bardziej widziały by mi sie Classy John Derry lub Mengele tylko musiałbym wiedzieć jaki typ i czybędzie mieścic sie w cenie ;) pozdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Która sieczkarnia jest najłatwiejsza przy późniejszej odsprzedaży(utrata wartości, uzyskana za nią cena Itp.)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj