Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka lepsza sieczkarnia ??

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, rolnictwo

Napisany 25 listopad 2007 - 14:43

Jaka lepsza sieczkarnia ?? Mam dylemat w następnym roku chcę kupić jakaś sieczkarnie samojezdną na 15 h kukurydzy i 20 h traw. Chodzi mi równierz o to żeby potrafiło ścinać SORGO> Bo jak wiem z doświadczenia np. Class Jaguar 690 zatyka się i nie idzie jedyne co idzie zrobić to rozpuścić walce na maxa ! ale to jest kosztuje bardzo dużo czasu a to nie dla mnie.. Proponujcie mi wszystkie sieczkarnie które starczą na moja gospodarkę ! Mam na to do przeznaczenia 45 tyś zł ! Zastanawiam się nad jakimś John Derrem ale wiem że części są bardzo drogie ! ale wiem za to z doświadczenia że są to bardzo trwałe sprzęty ! Pomóżcie mi dokonać wyboru !! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaka lepsza sieczkarnia ?? Dzisiaj, 15:22
  •  

#2 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 16:52

Jaka lepsza sieczkarnia ?? Ja mam Mengele SF6500 do sprzedania ale za 55 tysięcy. Jest bardzo dobra i ciężko ją zatkać bo ma szerokie rury.
Jak jesteś zainteresowany to pisz na pw.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#3 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 19:01

Jaka lepsza sieczkarnia ?? Tylko że jak bym kupował to dopiero na wiosnę ;) ale jeżeli konkretna propozycja warto ja rozważyć ;) Tylko wrzuć jakieś foteczki to pomyślę.! ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 20:23

Jaka lepsza sieczkarnia ?? Fotki są. Jest nawet ogłoszenie http://www.agrofoto....amp;#entry90718 tam są opisy i fotki
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#5 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 25 listopad 2007 - 20:51

Jaka lepsza sieczkarnia ?? ja bym ci polecił NH 1900

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 listopad 2007 - 20:55

Mam dylemat w następnym roku chcę kupić jakaś sieczkarnie samojezdną na 15 h kukurydzy i 20 h traw. Chodzi mi równierz o to żeby potrafiło ścinać SORGO> Bo jak wiem z doświadczenia np. Class Jaguar 690 zatyka się i nie idzie jedyne co idzie zrobić to rozpuścić walce na maxa ! ale to jest kosztuje bardzo dużo czasu a to nie dla mnie.. Proponujcie mi wszystkie sieczkarnie które starczą na moja gospodarkę ! Mam na to do przeznaczenia 45 tyś zł ! Zastanawiam się nad jakimś John Derrem ale wiem że części są bardzo drogie ! ale wiem za to z doświadczenia że są to bardzo trwałe sprzęty ! Pomóżcie mi dokonać wyboru !! ;)

za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:41

za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO ;) A w tym roku planuje zasadzić 6 h ;/ a tym roku miałem 2 i musiałem męczyć się jednorzędówką ;)

A co do tego Mengela to nawet miły z widoku ;)

#8 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 21:42

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO ;) A w tym roku planuje zasadzić 6 h ;/ a tym roku miałem 2 i musiałem męczyć się jednorzędówką ;)

A co do tego Mengela to nawet miły z widoku ;)

#9 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 listopad 2007 - 21:45

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO

aha to sorki u nas nikt sorga nie sieje to nie wiem jak z tym ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#10 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 25 listopad 2007 - 23:15

Jaka lepsza sieczkarnia ?? ja sobie zasiałem 20 arów SORGO ja bym ci polecił NH 1900 u nas maja za 40 tys i tną kuku 100 hektarów i chodzi jak nic 3 sezon chodzi ;)

#11 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 13:08

Jaka lepsza sieczkarnia ?? Kurcze ale jakoś nie mam zaufania do tego NH ;) bardziej widziały by mi sie Classy John Derry lub Mengele tylko musiałbym wiedzieć jaki typ i czybędzie mieścic sie w cenie ;) pozdr..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 09:31

Jaka lepsza sieczkarnia ?? Która sieczkarnia jest najłatwiejsza przy późniejszej odsprzedaży(utrata wartości, uzyskana za nią cena Itp.)?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.