Polecane posty

Zastania mnie co za przewód olejowy który podłączony jest pod kabiną z lewej strony i wystaje z tyłu ciągnika i zakończony jest szybko złączem ?? Do czego on jest ??

 

Jakie przednie opony wybrać do tura (4x2)??


MASSEY FERGUSON 590
URSUS C330 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Przykręcony jest on do korpusu albo jakieś pokrywy w tylnym moście lub podnośniku? Ja bym obstawiał że jest to "wolny spływ" oleju z hydrauliki zewnętrznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

z tego co wiem były dwie wersje mf590 różniące się mostami przednimi ale czym wiecej niewiem ,starsze wersje nie miały hamulców hydraulicznych, przewody hydrauliczne jakie posiadały to dwa grube idące z lewej strony nad mostem do rozdzielacza hydrauliki ,od rozdzielacza do wyjść hydraulicznych oraz jeden cienki przewód z pokrywy podnośnika do siłownika z lewej strony wspomagającego podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Trochę nie widać skąd wychodzi, ale spytam tak- jakiego typu jest tam zamontowane szybko-złącze na zakończeniu tego przewodu? Płaskie? Czy zwykłe? Bo szybko-złącza płaskie służyły do instalacji hamulcowych, a zwykłe do hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie jak uruchomić górne gniazda od hydrauliki ?? Podłączałem któregoś dnia przewody od prasy rolującej i nic się nie działo a nie chciałem odłączać przewodów od tura . Dodam ze w kabinie mam taki przełącznik.


MASSEY FERGUSON 590
URSUS C330 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Na środku za pewnie działa podnośnik, tak?

A do hydrauliki zewnętrznej masz osobny rozdzielacz gdzieś zboku kabiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak do hydrauliki zewnętrznej mam osobny rozdzielacz 2 sekcyjny a ten przełącznik jak przesuwam to nic się nie dzieje i nie wiem dokładnie do czego jest.

Hydraulika i tylny tuz mają osobne pompy ??


MASSEY FERGUSON 590
URSUS C330 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Ten przełącznik służy do połączenia dwóch pomp.zębatej i tłoczkowej dla zwiększenia wydajności hydrauliki zew.


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak jest ustawiony na środek ten przełącznik czyli na link age to hydraulika korzysta z 2 pomp czy jednej ??


MASSEY FERGUSON 590
URSUS C330 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysztofcvb
      Dziś po południe spotakała mnie miła niespodzianka mf nie chciał zakrecić rozrusznikim, a dodam że rozrusznik jest nowy (szybko obrotowy ) kilka dni temu kupiony. Chciałem zapalić na zaciąg drugim ciągnikiem a tu nic koła jakby kręciły się do tyłu, strasznie szarpał a silnik brak reakcji więc odpusciłem i odstawiłem mf na podwórko i nie wiem co dalej robić. Co sie mogło zepsuć a i dodam że wcześniej miałem podobne sytuacje tyle że to podczas orki, jak zgasiłem ciągnik to podbnie się zachowywał rozrusznik nic nie krecił ale postał z 15 min (ostygł) i zapalił bez problemu teraz na zimnym silniku nie kreci.
      To jest problem z silnkiem jak myślicie ??
    • Przez Grzark
      witam mam takie zapytanie odnośnie agregatu uprawowo-siewnego bo mam zamiar kupić tylko ze nie wiem z jakimi wałkami bo są różne i jak one dzialają w praktyce.
      Myśle o agregacie 2,5 m Proszę o odpowiedzi:)
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
      PS. jeśli by ktos z użytkowników miał na sprzedaż takowy agreat prosiłbym o PW z góry dzieki
    • Przez Massey590
      Jak wyjąć pompę podnośnikową z mf 590 ? 
    • Przez Massey590
      Z której pompy jest zasilany tur w MF 590, a z której podnośnik z zębatej czy tłoczkowej ?
    • Przez JaKu76
      WItam kupiłem massey fergusona 590 i mam problem ponieważ nie załącza się przedni napęd.Jak go załączyć?
      Proszę o szybką odpowiedź!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj