Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 14:25

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany Mam pytanie odnośnie tego kursu internetowego, którego efektem jest uzyskanie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie rolnictwa

http://www.ppr.pl/artykul.php?id=139957

Mam pytanko czy któryś z was bądź waszych znajomych brał w tym udział? Jak wyglądają te materiały co sie tam niby do nauki dostaje, czy wystarczają one do zaliczenia egzaminu, jak wygląda sam egzamin i czy jest cieżki. Pytań jest troche ale jest to warte zastanowienia, skończe studia i po co mam 2 lata siedzieć w policealnej w soboty i niedziele.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany Dzisiaj, 05:48
  •  

#2 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 14:48

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany ppr proponuję omijac szerokim łukiem

http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=6678

#3 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 22:50

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany no ale jak takie jaja z tym są to po co jest kolejna edycja?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 23:14

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany

no ale jak takie jaja z tym są to po co jest kolejna edycja?

proponuję sprawdzic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 15:27

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany w jakim sensie sprawdzic? zapisac sie? hmm szkoda wyrzucać kase w bloto dlatego wolalbym wiedziec wczesniej

#6 Share Yrek23

Yrek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 marzec 2008 - 16:47

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany Jestem akurat z ("Piątej edycji kursu wykwalifikowany Robotnik rolnik"). Też jak państwo miałem wiele wątpliwości co do intedu spierający przez PPR (pierwszy program rolny) ponieważ instytucja nie cieszyła się zbytnio dobrą opinią wśród internatów za sprawą nie wypału "IV edycji na technika rolnika" którą absolwenci kursu nie mogli przystąpić do egzaminu z powodu zmiany ustawy. Ale po wielu wątpliwościach ponieważ nie jest to mała kasa odważyłem się przystąpić do kursu. Przede wszystkim przekonało mnie to że nie muszę się nigdzie ruszać, wydawać pieniądze na paliwo ani czasu. Jedyny minus to jechanie 3 razy na egzamin do łowicza (ale to też zależy od miejsca zamieszkania) ja akurat jestem spod piły. Po wpłaceniu jednej części pieniążków za kurs,materiały szkoleniowe przysłali na komputer. Za egzamin chcieli drugą część pieniędzy. na egzamin miałem 1 marca 2008 roku obawiałem się tylko żeby egzamin się odbył. Po przyjechaniu na miejsce
okazało się że egzamin odbędzie. Na pierwszej części egzaminu teoretycznego było 42 ludzi. na egzaminie był test była poprawna tylko 1 odpowiedź którym było 70 pytań: (50 pytań rolniczych i 20 pytań z przedsiębiorczości rolniczej) żeby zdać czeba było mieś 28 poprawnych odpowiedzi. Po mojemu nie jest to ciężko zdać. egzamin w nie długo mam egzamin
egzamin praktyczny to wam napiszę co na nim było????????
Mam nadzieje że komuś pomogę????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Yrek23

Yrek23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 październik 2008 - 01:16

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany tu jest ładnie opisany problem:
http://www.xxx

Nie reklamujemy innych forum, a poza tym post pod postem, ale wybaczam jesteś nowy