Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepa wywrotka 10-14T

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 04 wrzesień 2012 - 21:39

przyczepa wywrotka 10-14T Potrzebuję kupić przyczepę wywrotkę do John Deera 6330P i przejrzałem już wiele ogłoszeń.Co byście polecili do wożenia obornika, żwiru, bel itp?moje zainteresowanie zwróciła jedna przyczepa 14T Dapa z hamulcami hydraulicznymi które mój Jelonek posiada.Oto link:
http://otomoto.pl/da...-t-A204037.html

Co o niej myślicie?na co zwrócić uwagę oglądając ją?bo mam ochotę wybrać się ją obejrzeć.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepa wywrotka 10-14T Dzisiaj, 16:16
  •  

#2 Share heniek

heniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 22:48

przyczepa wywrotka 10-14T Pamiętaj o tym że ta przyczepa ma już 32 lata , nawet jak nie jeżdziła za tirem to trochę już przewiozła , patrz na wszystko krytycznie. Nawet jeśli ją kupisz to może zbijesz trochę z ceny bo i tak pewnie bedziesz chciał coś przy niej wymienić. No i koniecznie na próbę hamulców z Jelonkiem. Powodzenia.

#3 Share juka

juka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 05 wrzesień 2012 - 05:59

przyczepa wywrotka 10-14T zobacz z częściami (np:łożyska itp.) <_<

#4 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 13:16

przyczepa wywrotka 10-14T patrząc na te zdjęcia wydaje mi się że miała przerabiany wywrót z 2 stron na 3 strony
ZETOR TEAM

#5 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 13:36

przyczepa wywrotka 10-14T no przy długości 7-7.5m dziwne mi się wydało że ma wywrót na 3 str tzn jeden tłok

#6 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 17:03

przyczepa wywrotka 10-14T Koledzy nie znacie jakiś stron z przyczepami? Bo szukam wywrotki która pomieści 15-16ton zboża ale na allegro nie ma nic w rozsądnych pieniądzach...

#7 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 18:21

przyczepa wywrotka 10-14T O takiej ładowności to trzy osie. Do jakiej kwoty, jaki wywrot, burty?

#8 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 18:29

przyczepa wywrotka 10-14T Interesuje mnie z wywrotem na boki ewentualnie jeżeli byłaby dużo tańsza to może być sztywana bo posiadem wywrotnice hydrauliczną a przyczepa będzie wykożystywana w większości do zboża. Dobrze żeby była możliwie niska i w kwocie 10-15tys

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 18:39

przyczepa wywrotka 10-14T Wywrotkę to trudno będzie.
http://www.moto.jard...o=rekord&id=202
Przykładowa podwyższane burty

Edytowany przez zorzyk2, 05 wrzesień 2012 - 18:41.

#10 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 20:49

przyczepa wywrotka 10-14T Nie liczcie że za 15 tyś kupicie super przyczepę wywrotkę. Ja sprzedałem niedawno za 19 czeską 9 ton z burtami 1,2 metry na dwie strony wywrot. Wchodziło do 12 ton pszenicy.
Nawet jest chyba w mojej galerii. Gość nawet się nie targował.
Za 10 to się kupi taką sobie do częściowego remontu.
Mogą się trafić okazję ale to od razu trzeba jechać i kupować.
Ale ta w pierwszym linku to naprawdę super przyczepa. Warto pojechać, jak jeszcze jest.

Edytowany przez tomek73, 05 wrzesień 2012 - 20:51.

#11 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 22:13

przyczepa wywrotka 10-14T mógłbyś za argumentować czemu taka super ? bo skłaniam się do kupna jednak hl-ki 8011 , ta z linku może być za ciężka do ciągnika 115KM poza tym wywrót na 1 tłok przy 7m i 14T ładowności jakoś mnie nie przekonuje więc na razie odpuściłem ją....

Edytowany przez DanielFarmer, 05 wrzesień 2012 - 22:14.

#12 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 08:24

przyczepa wywrotka 10-14T Bo z tego co widać na zdjęciu jest w niezłym stanie. I co ważne kipruję do tyłu. A to rzadkość w tych pieniądzach.Ma bardzo mocną ramę górną i spokojnie da rady do tyłu na jeden tłok.
Niestety do takiego ciągnika to raczej max 12 ton bo w polu to nie będzie zbyt ciekawie.
Ja z moją 12t nową Wieltonem w polu stękam a na asfalcie tak sobie, ciągnikiem 105km.

#13 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 07:53

przyczepa wywrotka 10-14T ta przyczepa ma solidną konstrukcję i śmiem przypuszczać, że trójstronny wywrot jest oryginalny, do tego ciągnika będzie w sam raz, ostatnio 6230 ciągnąłem po 20t pszenicy (samochodówką na poduszkach) i na solidnych górkach wdrapywał się 8km/h ale nie było problemów z przyczepnością (obciążnik z przodu + górne położenie zaczepu) także taką przyczepę wyciągniesz z każdego pola, bo zapadać się na tych bliźniakach nie powinna, tylko że z tego względu będzie stawiać większy opór

ja zastanawiam się nad zakupem samochodowego tandemu (na poduszkach) i zamocowaniem na nim skorupowego kontenera, bez siłownika koszt powinien zamknąć się w 10tys zł, prześwit będzie mały, ale na równych polach powinna dać radę, tylko zastanawiam się nad sterownością tandemu przy 20t ładunku, czy ma ktoś z Was podobną konstrukcję?

#14 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 26 wrzesień 2012 - 21:13

przyczepa wywrotka 10-14T Przy takim ładunku tandem na zakrętach chce jechać prosto, ale problem jest raczej tylko zimą na śniegu lub lodzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 05 październik 2012 - 19:44

przyczepa wywrotka 10-14T przy takim ładunku to nawet przyczepa ze skrętną osią pojedzie nie tylko sama prosto ale i ciągnik pośle w rabarbar, dlatego trzeba już wtedy jeździć bardzo ostrożnie, z tandemem sterowność jest większa ze względu na dociążenie ciągnika, ostatnio wyciągałem z pola przyczepę z kukurydzą (również JD 6230) ładunek 19t, masa zestawu 30t i zasadniczo nawet nie drapnął, także strach ma duże oczy i przygody z 330 zagrzebaną po most należy włożyć między bajki, większe ciągniki mają zupełnie inną masę, przyczepność, napęd i moc, ma ktoś z Was przyczepę hakowca? (może znacie jakiegoś użytkowniku, który nim pracuje)