kBieszczad

INSTRUKCJA OBLSŁUGI FENDT FARMER 311 LSA TURBOMATIK

Polecane posty

gizmo    0

Witam, czy ja też się załapię na instrukcję , fendt 305lsa . Matk31@gmail.com . Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Dziwne, bo pamiętam że Tobie na pewno wysyłałem. Napisz e-mail jeszcze raz bo może np jakiś błąd zrobiłeś w adresie.

 

Witam, jeśli można instrukcję: pawel9102@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo85    1

Hej kolego nabyłem właśnie fendta 311 farmera z 98 roku instrukcje mam ale po francusku :) czy mógł bym również prości o przesłanie na meila instrukcji

Z góry dziękuje pablostanny@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koroll    37

Bardzo prosze o przesłanie instrukcji do Fendt 311,z 96 r lub podobnej. Adres koroll@autograf.pl

Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas_m    0

Witam!

Aż głupio pytać, ale czy mógłbyś również i dla mnie przesłać instrukcję do 309LSA ? Traktor mi sie "rozjechał" a książkę wcięło..

Adres: lm33@wp.pl

 

Z góry dzieki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody1989    0

witam ja też bym prosił o tą instrukcje adres; dareklipiec1989@o2.pl

 

Również dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam a dla Fenda 312 Farmer turbomatik rok 97 też posiadasz instrukcję?

Jak tak to prześlij.Z góry dziękuję.Adres :rekordzbyszek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Czytajcie trochę temat bo któryś raz dostaje wiadomości o instrukcję do modeli 311, 312.

Zawsze jestem chętny pomóc ale po którymś razie będzie to denerwujące.

 

Posiadam instrukcję tylko do modelu 303-309 LS.

 

Jeśli ktoś ma większy model a nie potrzebuję takiej instrukcji proszę do mnie nie pisać. Jeśli jednak się przyda to jak najbardziej służę pomocą bo dlatego udzielam się w tym temacie.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CSK    0

Witam jestem szczęśliwym nabywcą Fendta 311 LSA ;) proszę o instrukcję cskgl21@gmail.com zapewne wiele wspolnego a nie mam żadnej. Pozdrawiam ;)

Edytowano przez CSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Marcin_    0

Ja też poproszę o tę instrukcję obsługi. promarcel84@gmail.com

Dodatkowo szukam do Farmera 311 Turbomatik, może być nawet po francusku. W zamian mogę podesłać do Farmera 307Ci,308Ci,309Ci i do Vario 309,310,311,312. Obie po polsku oczywiście.

Edytowano przez _Marcin_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IREKG    1

Jeśli to możliwe to proszę o przesłanie instrukcji na adres; irek_g@poczta.onet.pl

 

dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie trochę temat bo któryś raz dostaje wiadomości o instrukcję do modeli 311, 312.

Zawsze jestem chętny pomóc ale po którymś razie będzie to denerwujące.

 

Posiadam instrukcję tylko do modelu 303-309 LS.

 

Jeśli ktoś ma większy model a nie potrzebuję takiej instrukcji proszę do mnie nie pisać. Jeśli jednak się przyda to jak najbardziej służę pomocą bo dlatego udzielam się w tym temacie.

 

Witam

Gdybym nie potrzebował to bym nie pisał, dlatego ponawiam prośbę: rekordzbyszek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julchr89    0

Witam

Jeśli można, to również proszę o przesłanie instrukcji, z góry dzięki

julchr89@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szostak9494    0

Witam , mam prośbę , czy wyślesz mi instrukcję obsługi od Fendt'a 312 Turbomatik Lsa Farmer ?. Będę wdzięczny : > . szostak5@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek40    1

Witam wszystkich mam problem z instalacjią elektryczną a zwłaszcza z podnośnikiem ( EHR ) w Fendzie 311 LSA czy mugł bym otrzymać tą instrukcje bo raczej elektryka jest taka sama (EHR ) muj adres : leszek.p17@o2.pl z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha1    0

Witam mam ciągnik fendt 304 i chciałbym prosic o instrukcje. Adres: kuba56@onet.pl Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali818    0

Witam mam ciągnik fendt 309 ls i uprzejmie chciałbym prosic o instrukcję. Adres: kali818@wp.pl Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joziorej    0

Witam ma ktoś może instrukcje do fenda 310 farmer 98r jeśli można prosić o instrukcje to wyślijcie na adres jozekrej@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję instrukcji do Fendt 310 LS , 1987rok. Czy można prosić o przesanie na email: radmar.waw@gmail.com

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sd123    0

koledzy prosze o instrukcje do fenda 309 lsa 4 cylindrowego,bardzo pilne -sd123@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyson    0

Witam

Jeśli można, to również proszę o przesłanie instrukcji do modelu Farmer 308 i Favorit 615 LSA, z góry dziękuje.

 

edyson@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj