kBieszczad

INSTRUKCJA OBLSŁUGI FENDT FARMER 311 LSA TURBOMATIK

Polecane posty

Witam, Proszę o instrukcje, schemat elektryczny do fendt 312 farmer 91r. bo mam problem z zaworkiem elektromagnetycznym od swiecy zarowej bo nie ma w tym kablu prądu.  Z góry Wielkie Dzięki :)

adres email: cieloszka@interia.pl

Edytowano przez grzesiek1524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromowin    0

Witam. Mam fendta 308lsa z 91r. i poszukuje instrukcji obslugi i katalogu do tego modelu. I moze troche mniej w temacie ale zapytam, jak wyglada prawidlowa jazda turbomatikiem i jak wyglada obsluga skrzynik biegow LSA? Bo ostatni jeden gosc sie wypowiadal ze jak uprawial dlugo na zakresie "S" to skrzynie uszkodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Podaj e-mail to Ci instrukcję wyślę.

Co do turbomatika nie ruszaj z wysokich biegów pod obciążeniem a co do półbiegu S możesz spokojnie na nim jeździć cały czas.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromowin    0

Dzieki kolego. Moj e-mail: marcin.gromek@onet.pl. a masz moze katalog czesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45
Napisano (edytowany)

Witam mógłbym prosić o przesłanie instrukcji obsługi do Fendt farmer 309 97r. Mój e-mail damian18062000@wp.pl

z góry dzięki ;)

Edytowano przez damian12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schadow    0

Witam jeśli ktoś posiadał by instrukcje do Fendt 312 LSA  lub pochodnych (1990r) To prosiłbym o podesłanie na e-mail: schadow312@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimazi998    0

Witam byłbym bardzo wdzięczny z przesłanie instrukcji obsługi do fendt 309 ls  mój email pimazi998@wp.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel10155    0

Witam jeśli ktoś posiadał by instrukcje do Fendt 311 LSA  lub pochodnych (1985r) to proszę o podesłanie na maila: daniel10155@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenhur    3

witam ma ktoś instrukcjie obsługi fendt 310 farmer jeśli można to proszę o wysłanie na jozekrej@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazur22a    0

Witam szukam instrukcji napraw do fend farmer 310 lsa czy moze ja ktos udostępnić? Lub wyslac na email? Mazur22a@gmail.com 

Z Góry Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniels125    0

Witam! Poszukuje instrukcji obslugi do ciagnika fendt 310 1992 rok. Prosze o podeslanie na maila "daniels125-90@o2.pl" z gory dziekuje pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbiota    0

Witam byłbym bardzo wdzięczny z przesłanie instrukcji obsługi do fendt farmer 308 turbomatic z 98r mój email symbiota1994@o2.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusplay89    0
Dnia 23.02.2014 o 20:34, kamil16251290 napisał:

Czytajcie trochę temat bo któryś raz dostaje wiadomości o instrukcję do modeli 311, 312.

Zawsze jestem chętny pomóc ale po którymś razie będzie to denerwujące.

 

Posiadam instrukcję tylko do modelu 303-309 LS.

 

Jeśli ktoś ma większy model a nie potrzebuję takiej instrukcji proszę do mnie nie pisać. Jeśli jednak się przyda to jak najbardziej służę pomocą bo dlatego udzielam się w tym temacie.

Witam, poproszę instrukcje do  fendta 309 lsa, z góry dziękuję :). Mail : kubusplay89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigacz13    0

Witam. Poszukuje instrukcji obsługi i katalogu do fendta 304 lsa z 96r. z góry dziękuje  krzysztof997@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigacz13    0

Proszę ponownie może ktoś posiada instrukcje do fenda wersji 300 z 96r.

krzysztof997@wp..pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigacz13    0

może ktoś podpowie gdzie jest umieszczony filtr oleju przekładni w fendt farmer 304 z 95r. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamson514    0
Dnia 26.10.2013 o 22:19, kamil16251290 napisał:

Z małym opóźnieniem ale wysłałem do wszystkich instrukcję.

Nie miałem w obserwowanych tego tematu ale już jak coś będę wysyłał na bieżąco.

Witam 

Jeśli mozna ja tez bym prosił o instrukcje obalugi / katalog części 

 

Dnia 3.09.2012 o 21:02, kamil16251290 napisał:

Ja mam instrukcję obsługi ale do modeli 4 cylindrowych LS. Jak podasz e-mail to mogę ci wysłać, może coś tam znajdziesz ciekawego co ci potrzebne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj