Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprężarka w Case jx90

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 888adam888

888adam888

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 12:24

Sprężarka w Case jx90 Hej. mam pytanie. Jak wszyscy wiemy w case często trzeba czyscic filtry(kabinowy i powietrza) i inne elementy z kurzu. Chcę kupic przewód z koncowką pistoleta i nie wiem gdzie mam go podpiac(czy pod sprężarke czy zawór przyczepy z tyłu)? jak złożyc taki zestaw do czyszczenia? co musze kupic zeby spiać to z ciągnikem. Prosze o szybką odpowiedz
Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprężarka w Case jx90 Dzisiaj, 06:56
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 12:32

Sprężarka w Case jx90 A w instalacji jest "zawór kontrolny" tzn przyłącze do pompowania kół?

#3 Share 888adam888

888adam888

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 15:01

Sprężarka w Case jx90 tak, jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 16:15

Sprężarka w Case jx90 http://allegro.pl/pi...2548005371.html
O takim pistolecie myślisz? . Pistolet jest dobry, tylko trudno go wpiąć w instalację z powodu dość rzadko spotykanego rozmiaru szybkozłączki. W sklepach z pneumatyką dostaniesz odpowiednią redukcję, a złączkę wpiąłbym, na stałe do instalacji ciągnika, przed zaworem pompowania kół.

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 17:40

Sprężarka w Case jx90 Ewentualnie kup końcówkę do węża do pompowania kół którą przykręca się do ciągnika [chyba w każdym sklepie z częściami do ciągników kupisz], wąż pneumatyczny gumowy z metra, a na drugim końcu zamontuj szybkozłącze stosowane w pneumatyce, takie coś kupisz w sklepie z elektronarzędziami gdzie mają sprężarki itp. I taki wąż wkręcasz sobie pod te złącze kontrolne w pneumatyce ciągnika a na końcu węża zakładasz na szybkozłącze pistolet do przedmuchiwania, tylko tyle że nie będziesz miał węża spiralki, ale będzie działać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 20:04

Sprężarka w Case jx90 Podłącz pod czerwone gniazdo od dwuobwodowej instalacji, w motorycacyjnym kup przyłącze, węża z metra pistolet też na pewno jakiś się znajdzie, tylko zapewne zapłacisz trochę więcej

Dodaj odpowiedź