Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz1985a

fastrac 2215 pytanie o wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz1985a    0

witam czy wie ktoś możne na jakiej zasadzie działa tylny wom , bo jak włączę u siebie np na 540 0br to da sie go rade zatrzymać ręką możne ktoś ma jakieś sugestie związane z moim problemem ???fastrac 2115

Edytowano przez lukasz1985a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

WOM włączasz bodajże pokrętłem na panelu z prawej strony siedziska . Ma on trzy pozycje pracy : lewa skrajna - hamulec , środkowa - tzw. luz ( nie wiem , czy nie masz włączonej tej pozycji ? ) , prawa skrajna - praca . Nie pamiętam tylko , który elektrozawór odpowiada za sterowanie wałkiem , tzn chodzi mi o te za umieszczone za kabiną . Ale idzie je po prostu posprawdzać i może się wyjaśni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

pewnie masz na luzie między 540 a 1000 tą dźwignię przy podłodze i oczywiście przełącznik ma max w prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1985a    0

dzieki za odp. no wlasnie tak uruchamiam ten wom ale tak jak opisywałem da sie go w rekach zatrzymać wiec chyba cos musi byc nie tak mysle ze z tym elektrozaworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1985a    0

witam ponawiam swoj problem, elektrozawory sa ok bo wałek się kreci tylko nie ma siły uciągu, dobrałem sie do tarczek wyglądają ok wiec chyba zostaje pompa???? a czy pokrętła pod siedzeniem od ilości przepływu oleju mają znaczenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj