grgrzes80

Nowy UNHZ 500

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grgrzes80    0

Jestem bardzo zadowolony z ładowacza UNHZ 500 i mam pytanie czy ktoś ma informacje czy gdzieś są dostępne nowe tego typu ładowacze ? Do polskiego cyklopa nie jestem przekonany , a unhz-a nie mogę znaleść nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

Wątpię w to bo ciężko znaleźć nawet części do niego(przynajmniej w mojej okolicy). Może ktoś forum wie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

nowych UNHZ nie ma , teraz do nich ciężko trochę z częściami ale idzie jakoś je załatwić Polskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Zakupiłem niedawno ładowacz troll i strasznie drażni mnie opcja obrotu tej maszyny. Jest bardzo niestabilna/niedokładna- wygląda to tak, iż zamykając sekcję rozdzielacza obrót trwa dalej siłą bezwładności. Prosto mówiąc siłownik nie ma stałej, twardej pozycji lecz trochę się wciąga i wyciąga pod wpływem zewnętrznego pchnięcia ramienia. Są zamontowane na przewodach tzw zawory ciśnieniowe dwukierunkowe tłumiące. Czy to przez nie hydraulika tak działa, czy też jest to oznaka ich niesprawności? Zawory działają w ten sposób, iż gdy się za długo przytrzyma przepływ oleju na jeden siłownik i dojdzie do do krańcowego położenia, to olej przepływa automatycznie na inny siłownik. Zawór wygląda tak https://sklep-rolnicze.eu/zawor-cisnienia-dwukierunkowy-tlum,3,75168,12967
    • Przez rex15
      Chciałbym zrobic ładowacz do big bagów na tylny tuz i szukam porady z czego najlepiej takie cos wyspawac. Siłownik mam, lecz niestety nie taki jak w fabrycznych ładowaczach(długi i wysuwany na raz) tylko krótki i gruby, chyba jest z jakies malej przyczepy, dam po prostu mniejsze przełamanie jesli bedzie to konieczne.
    • Przez mich89
      Co może być przyczyną że pół ladowacza działa pół nie? Pompy podają olej, rozdzielacz który odpowiada za pół funkcji po regeneracji, w zbiorniku robi się piana? Wcześniej wszystko działało ok, teraz lipa, czyżby woda do oleju się dostała? 
    • Przez potok
      rozrzutnik 1 osiowy ład. 4 tony ruski stan bdb 5500 zł.ładowacz zawieszany Troll widły  i łyżka  w komplecie stan bdb 6900 zł. nie wymagają wkładu finansowego cena do negocjacji.Świętokrzyskie pow. jędrzejów. tel.539062085
    • Przez dmnk217
      Witam.
      Mamy problem z ładowaczem MX t-10. Dokładny model na zdjęciu. Podczas pracy jest ok tzn. jak sie podnosi czy opuszcza. Na postoju strzela cyklicznie przewód zaznaczony strzałką na zdjęciu. Co może być przyczyną?


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj