MT1997

Jaka chlewia w cyklu zamkietym??

Polecane posty

MT1997    0

Chcialbym wybudowac chlewie w cyklu zamknietym, majac 80-85 ha. Na ile sztuk mialaby byc ta chlewia, ay mi starczylo zboza, a awet moze zostac :P Jakie mogly by byc koszyt budowy tej chlewi? i jaka firma wyposazy mi cala chlewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez SIEWCA
      Gdzie lokować obowiązkowe ubezpieczenie budynków i OC gospodarstwa, aby mieć pewność wypłaty odszkodowania gdyby nie daj Boże dotknęła jakaś klęska ? Podobno Concordia znacznie podniosła składki za budynki, ale wiem to tylko od agenta.
      Zreszta i tak już chyba nie można wypowiedzieć umowy ubezpieczenia bo termin minął 30 listopada, chyba że ktoś ma okres ubezpieczeniowy nie pokrywający się rokiem kalendarzowym.
    • Przez Tomazi3p
      Witam! Mam pytanie do obecnych tu rolników, czy zetknęliście się z kosztami rekultywacji gruntu ornego po budowie linii energetycznej 110 kv. Przy budowie tejze linii wykorzystywany był cięzki sprzęt budowlany i samochodowy. Dodam ze te prace były wykonywane w okresie poznej jesieni przy wysokiej wilgotnosci gleby. Efektem tej pracy była nie tylko linia ale i tez posadowiony słup. Po inwestycji pozostało mi 0.4ha zniszczonych upraw oraz w/w powierzchnia do rekultywacji (koleiny do 0.4m, zastoiska wodne itp) . Zna ktoś w przybliżeniu koszt takiej rekultywacji gruntu???
    • Przez jarekvip99
      Niedlugo bedziemy kupowac ziemie za 200tys i stad mam pytanie jakie beda koszty z tym zwiazane notariusz itp? dawno nie bylo ziemi kupowane wiec nie orientuje sie w temacie
    • Przez tymtus
      Siemka. Chciałbym wam przedstawić moje wyliczenia dotyczące nakładu na zboża, oraz zysku, jeżeli macie jakieś spostrzeżenia, czy coś się nie zgadza to piszcie
       
      http://www.fotosik.p...4a29d43a8c.html
    • Przez Wici
      Chciałbym stworzyć nieformalną grupę osób, które współpracując ze sobą mogłyby dokonywać wspólnie zakupów.
      Poszukuję dlatego osób, którym zależy na zmniejszaniu kosztów produkcji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj