Luki255

Czy każdy może przyjąć ucznia na praktyki?

Polecane posty

Luki255    47

Tak jak w temacie kto może przyjąć ucznia na praktyki?trzeba mieć jakieś uprawnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

Jak chodziłem do technikum a było to 4 lata temu to by móc odbyć praktyki w prywatnym gospodarstwie rolnym (w tym przypadku u taty) potrzebowałem takie zaświadczenie, które było wydawane w gminie,że tata posiada gospodarstwo rolne i dostawałem ze szkoły jeszcze jedno z którym byłem u sołtysa :D że to pole uprawia...no i tyle wtedy wymagali ale dobrze Ci radzę jeśli masz okazje wyjechać gdzieś na praktyki to jedź nie pożałujesz.


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

Ja idę do technikum teraz i nie mogę mieć praktyk u siebie. Weszło teraz takie coś że ten kto chce przyjąć praktykanta musi mieć kursy pedagogiczne. Kumpel rok starszy ma już takie coś a 3 lata temu jeszcze załapał się mój kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U mnie było wymagane żeby osoba przyjmująca była z branży [rolnictwo] no i musiała posiadać przeszkolenie BHP, jeśli nie miała, szkoła organizowała takie szkolenie.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w mojej szkole wymagali aby praktykujący do ktorego sie udajemy mial przynajmniej tytuł technik rolnik i przynajmniej przeciętne gospodarstwo rolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

u mnie w szkole nie ma takich wymagam. Dawali nam umowę co roku przed praktykami i chyba mieliśmy sobie sami załatwić. I dlatego każdy miał u siebie w domu :) w tym roku szkolnym będziemy mieli już ostatnie praktyki bo idę do 4 klasy. I się zobaczy czy coś zmienili czy nie. Ale nam nadzieję ze będzie tak jak było do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

jeśli macie okazje to wyjeżdżajcie na praktyki w domu jeszcze się narobisz....a zawsze u kogoś możesz coś nowego się nauczyć....


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj