Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przednie nepęd

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 26 sierpień 2012 - 16:40

Przednie nepęd Jak to jest można szybko jeździc na włączonym przednim napęzie czy nie? Kiedys cos mi sie obiło o uszy że w belarusie nie bardzo można jeździc na pzednim napedzie bo ciagnik folguje i przodek podskakuje a ja wczoraj jade sobie 30km/h i nic. W dodatku serwisant odłączył mi chamowanie na 4 koła bo podobno to niezdrowe dla napedu i mowił ze jakbym ciagnął jakis duży ładunek to zebym właączał naped i wtedy bedzie chamował na 4 koła
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przednie nepęd Dzisiaj, 09:36
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 sierpień 2012 - 17:45

Przednie nepęd To jest tak, może i ty różnicy nie odczuwasz ale przednie opony napewno prędzej się zużyją.

#3 Share Adatan

Adatan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 26 sierpień 2012 - 18:04

Przednie nepęd ja uzywam tylko 4x4 do ciezkich prac np. orka czy talerzowanie ;) a jak w transporcie to 2x4 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafal321

rafal321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 26 sierpień 2012 - 18:20

Przednie nepęd przedni napęd to do ciężkich prac orka agregat itp a transtort jak asfalt i bez górek to bez napędu :)

#5 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 27 sierpień 2012 - 17:51

Przednie nepęd No ja wiem ale jak transporuje kukurydze na pryzme to po drodze jade 2x4 ale jak wjeżdżam na pryzme to włączam 4x4 i czasem zapomne wyłączyć napedu i jade 4x4. Wczoraj woziłem z pola ktore jest okolo 700-1000 metrów od pryzmy i zrobiłem chyba z 15-20 kursów i to chyba nie jest zrowo 20 razy dziennie załączać i rozłączac naped I sie pytam czy musze kategorycznie wyłączać naped czy niekoniecznie.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 27 sierpień 2012 - 18:34

Przednie nepęd ja bym mimo wszystko wylaczal. jazda z wieksza predkoscia jest szkodliwa dla napedu i skrzyni. jak jade czworka albo piatka zetorem z wl z napedem to dosc glosno wyje skrzynia wiec wole wyladzac. no i na asfalcie opony scierajac przy 4x4