Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki internet wybrać???

56 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 20:18

jaki internet wybrać???

nie rozumiem dlaczego nie chcesz radiówki??? ja osobiście jeśli miałbym możliwość podpięcia się pod radiówkę to na pewno bym to zrobił ale niestety takiej możliwości nie mam, obecnie korzystam z neo 1mega i też nie narzekam no oczywiście gdybym miał zagwarantowane to że będę miał ten 1 mega to byłbym pełen szczęścia, a tak jest różnie zależy od natężenia w sieci, a jeśli chodzi o Tele2 to mój kumpel już ponad trzy mięsiące czeka na to żeby go podpieli i nic z tego ciągle go zmywają i zbywają, wiec jakoś nie mam do nich przekonania a i jeszcze jedno przecież niezależnie jaka firma będzie ci dostarczała internet czy będzie to Tele2 czy Netia wszyscy korzystają z tych samych lini od Tp wiec cudów nie ma co oczekiwać ja osobiście radził bym ci podłączyć się do radiówki bądź jeśli masz taką możliwość do kablówki pozdro ;)

Radiówka to syf wszyscy narzekają na słaby transfer a dobry jest bardzo żadko i bardzo krótko, a co polecacie do laptopa, czy inetrnet w laptopie będzie dużo droższy jak stacjonarny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki internet wybrać??? Dzisiaj, 19:29
  •  

#22 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 10:40

jaki internet wybrać??? ja mam neo 512 i płacę jak narazie 29,90

#23 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 11:38

jaki internet wybrać??? narazie?? a później??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#24 Share artur120

artur120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo, muzyka szczególnie hause..., a co się będę więcej rozpisywac i tak by miejsca nie starczyło ;o)

Napisany 25 listopad 2007 - 16:58

jaki internet wybrać???

Radiówka to syf wszyscy narzekają na słaby transfer a dobry jest bardzo żadko i bardzo krótko, a co polecacie do laptopa, czy inetrnet w laptopie będzie dużo droższy jak stacjonarny?

no nie do końca się z tobą zgadzam radiówka nie jest aż takim "syfem" jak piszesz, jeżeli ktoś ma neo i rozdziela to na innych to fakt że nie będziesz miał super transferu, mój dobry kolega siedzi w tym i ma pociągnięte do siebie do domu DSL-a no i rozdziela to na wielu użytkowników właśnie drogą radiową i jeszcze nikt nie narzekał na słaby transfer. pozdro ;)
jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

#25 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 25 listopad 2007 - 18:01

jaki internet wybrać???

nie rozumiem dlaczego nie chcesz radiówki??? ja osobiście jeśli miałbym możliwość podpięcia się pod radiówkę to na pewno bym to zrobił ale niestety takiej możliwości nie mam, obecnie korzystam z neo 1mega i też nie narzekam no oczywiście gdybym miał zagwarantowane to że będę miał ten 1 mega to byłbym pełen szczęścia, a tak jest różnie zależy od natężenia w sieci, a jeśli chodzi o Tele2 to mój kumpel już ponad trzy mięsiące czeka na to żeby go podpieli i nic z tego ciągle go zmywają i zbywają, wiec jakoś nie mam do nich przekonania a i jeszcze jedno przecież niezależnie jaka firma będzie ci dostarczała internet czy będzie to Tele2 czy Netia wszyscy korzystają z tych samych lini od Tp wiec cudów nie ma co oczekiwać ja osobiście radził bym ci podłączyć się do radiówki bądź jeśli masz taką możliwość do kablówki pozdro ;)

popytaj tych co maja radiówkę .... po południu jest tragedia

#26 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 18:05

jaki internet wybrać??? a co z netem do laptopa
//z tą radiówką to chyba zależy od dostawcy nie?//

#27 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 listopad 2007 - 18:08

jaki internet wybrać???

popytaj tych co maja radiówkę .... po południu jest tragedia

a szczególnie jak jest jakaś wichura czy pada deszcz,śnieg. Odradzam kuzyn ma i narzeka i chce zmenić zapłacił 650zł za cały rok
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#28 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 18:54

jaki internet wybrać??? Ja mam radiówkę a wziąłem ją tylko dlatego że te skur... z TP jeszcze nie zmodernizowali u mnie centralki chociaż się deklarowali że w 2006 zrobią a w sumie 50 osób złożyło podpisy że chcą to mieć. Z ta radiówką to jest tak że niby jest wszystko OK ale zdarza się tak że z niewiadomej przyczyny przez 1-2 godziny nie ma i to niezależnie od pogody dzwonię do serwisu a oni twierdzą że jest wszystko OK. Inna sprawa to że czasami spada prędkość też niezależnie od pogody. Myślę że wszystko zależy od tego jak daleko jesteś oddalony od nadajnika ja np jestem ok 2 km. Płace za 256k 33zł przez pierwszy rok a 44zł przez drugi (w końcu mają monopol)

Z tym internetem do laptopa z sieci komórkowych to też jest ściema.Jak mieszkasz w mieście typu Toruń czy Warszawa to masz ładną ściągalność a wystarczy że mieszkasz gdzieś na obrzeżach to możesz już mieć problemy a jak mieszkasz na wsi to będziesz miał słaby zasięg modemowy czyli 56k na maksa. Wiem bo rok temu też się tym interesowałem i trochę o tym poczytałem być może że przez ten rok się coś zmieniło ale wątpie

#29 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 listopad 2007 - 18:57

jaki internet wybrać???

Myślę że wszystko zależy od tego jak daleko jesteś oddalony od nadajnika ja np jestem ok 2 km

No właśnie jak jesteś blisko nadajnika to nie jest tak źle a jak z 4-7km to masakra ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#30 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 18:58

jaki internet wybrać??? Jam mam Radiówke juz od 2 lat i chodzi bardzo dobrze ;)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share DANIEL

DANIEL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 22:22

jaki internet wybrać???

Taka prawda, nie opłaca się brać dłuższej umowy niż rok. To co że wbierzemy np. na 2 czy 3 lata bo taniej jak za rok może być taka sama opcja tańsza dla umów krótkoterminowych. Wtedy tylko czekać na jakąś zmianę regulaminu aby rozwiązać umowę. Przed zmianą operatora polecam sprawdzić czy są techniczne mozliwości instalacji internetu innego dostawcy, sama dostępność usługi na linii nie oznacza że będzie nam ona zainstalowana. Jak wiadomo operatorzy mają ograniczoną ilość w możliwosciach podłączenia nowych użytkowników. W tej chwili decydując się na umowę roczną Netia ma najtańszą ofertę. Osobiście używam multimo energisu i opcja 1 mbit na rok kosztuje mnie 63.05, w pierwszym miesiącu była ugla i rachunek wynosił 1pln plus vat.

Szczera prawda, net tanieje z z roku na rok a ponadto jest o wiele szybszy, sam się o tym przekonałem, 2 lata temu za łącze 128 (na 2 lata umowa) płaciłem więcej niż teraz za łącze 1024 (też na 2 lata).

#32 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 29 listopad 2007 - 14:43

jaki internet wybrać??? ja jade na radiówce od 5 lat :) Jesli dostawca ciagle udoskonala sieci zwieksza predkosc u dostawcy to nie maproblemu. ta opinia o radiówka wzieła sei własnie od tych którzy wykupili sobie 2 Mb w TP i robili z tego h... wieile łacz droga radiowa. JA płace za niby 256 + proxy 59zł, ale na testerze predkosci www.dsl.cz wychodzi mi 4 Mb. Jak sciagam pliki to mam transfery 180K bez problemów :)

podpisuje umowe zawsze na rok i jak sie zbliża koniec stosuje odpowiednie pisemko, ze mam lepsza oferte i prosze o przedstawienie swojeje :) co roku podwajaja mi predkosc a płace to samo :)

Akurat u mnie nie ma innej opcji jak radiówka bo telefony tez maw radiowe ;) Ale sa 3 konkurujace firmy i nie jest tak żle

#33 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:38

jaki internet wybrać??? Podpisz umowę z netią. Jest tańsza niż tp. Ja za 1 MB płace około 40 zł i nie narzekam.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#34 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 18:22

jaki internet wybrać???

ja mam neo na rok i jest ok place narazie 36zł + 1,22 za livebox, a od stycznia wyjdzie jakies 70 zeta wazne jest negocjowanie ceny i bierz na rok bo za rok np neo1022 bedzie dozo tansza i przy wieloletnich zyskujesz ale tylko pozornie

Co masz na myśli mówiąc negocjowanie ceny? Na rok masz umowę? Jaką masz opcję neo? Ile płacisz miesięcznie poza tymi kilkoma miesiącami co jest po 36zł?

Ja na tp nie narzekam bynajmniej jeśli chodzi o stronę techniczną a co się tyczy cen to nie jest tak różowo. Według mnie 1mb na umowę 24 miesiące to 50 zł powinno być maksymalnie a nawet bym powiedział że przy umowie na 12 miesięcy powinna być ta cena.

#35 Share krzych2007

krzych2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 22:21

jaki internet wybrać??? Ja mam Neo 512 i zaluję , że nie wziąłęm 1 lub 2 MB (ale jeszzce kilka miesiecy i nowa umowa)
Miałem też LIVE BOX ale to jest zabawka, której nie wziąłbym drugi raz nawet jakby mi dopłacali !!!!!
Gówno z AP-ka, który działa do 6 metrów w otwartej przestrzeni !!!!!!
Teraz zrobiłem sieć radiową i korzystam z neostrady z sąsiadami (5 kompów) - Wszyscy są zadowoleni. a gdybym miał szybszego neta to by sieć była większa.
A co do płątności to było 33 zł a teraz 66 zł/miesiąc. (chyba nie dużo bo wczesniej płaciłem za radiówke 40 zł/mies. a teraz ta kwota 66 zł jest na 5-ciu)
Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

#36 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 08:11

jaki internet wybrać??? Jaki tani internt do laptopa polecacie -Może Blueconect?

#37 Share damian9871

damian9871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 10:02

jaki internet wybrać??? ja mam orange i nie popełnij mojego błedu

#38 Share chrismo

chrismo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 12 grudzień 2007 - 10:22

jaki internet wybrać???

ja mam orange i nie popełnij mojego błedu

Jak ktoś ma dostęp do telewizji kablowej i mają w ofercie internet to dobre rozwiązanie.
Internt jest stabilny, szybko naprawiają awarie. 512 kb/s - 45 zł

#39 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 15:38

jaki internet wybrać??? Ja mam Wi-Max Netii -technologia coś pomiędzy radiówką a telefonią komórkową .Mam pół roku i chodzi kosmicznie szybko -łącze 2 Mega,przez ten czas ani razu nic nie padło i nie zależnie od pory dnia mam full transfer .Mają swoje pasmo wykupione chyba od wojska przez co nikt ich nie zakłóca.Nie mogłem zamontować Neo bo mamy starą centralkę i stare kable więc wybrałem Wi-Maxa i nie żałuje :D-serdecznie polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 15:46

jaki internet wybrać??? netia ma coś do laptopów?

Dodaj odpowiedź