Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy to dobry wybór?

39 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 26 sierpień 2012 - 21:57

Czy to dobry wybór? Ja jestem z mazowieckiego :) A nie wiesz kiedy będą u mnie nabory?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy to dobry wybór? Dzisiaj, 11:35
  •  

#22 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 27 sierpień 2012 - 07:13

Czy to dobry wybór? No to trzeba czekać dopiero aż po 2014 będą nowe nabory, sam także czekam trzeba skorzystać

#23 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 09:35

Czy to dobry wybór? No szkoda że tak późno, ale co poradzisz. Dobra bo zeszliśmy z tematu ciągnika ...

#24 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 14:32

Czy to dobry wybór? Więc wspólnie z Tatą przemyśleliśmy wszystkie za i przeciw i doszliśmy do wniosku, że jednak przebujamy się jakoś te 2 lata i poczekam na nabór wniosków. Może się uda, a nie, to wtedy się coś weźmie. Ale jednak chciałbym abyście mi doradzili. A wie ktoś jaka jest cena MFa 5440?

#25 Share paul7

paul7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 15:41

Czy to dobry wybór? Spytaj się u korbanków http://www.korbanek....t_centrala.html .
Wracając do mojego ostatniego postu, moim zdaniem lepiej by było gdybyś miał 2 ciągniki. Z tych maszyn co pisałeś to kilka z nich nadaje się do c330 czy c360 może pomyślisz o takim małym pomocniku?

#26 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 17:14

Czy to dobry wybór? Zobaczymy jak to będzie :) Jak dobrze pójdzie to dostanę c-330 w spadku po dziadku. Jest w dosłownie zaje***tym stanie, tylko trzeba jej kabinkę założyć :) Mowiąć kilka maszyn nadaje się do c330 masz na myśli np. Motyla? Na wiosnę smigał z nim John Deere 105 km to wszędzie rozsiałem nawóż :lol: nawet w wodzie :P

#27 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 27 sierpień 2012 - 17:35

Czy to dobry wybór? Dla mnie temat prowadzący do nikąd... Skoro ruskiego nie chcesz to ursus Ci zostaje i masz na niedrogiego używanego pomocnika w stylu U3512
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#28 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 17:48

Czy to dobry wybór? Ja nie napisałem że chcę najtańszy ciągnik. Ogólnie się zapytałem czy dobry będzie zetor, a jeśli nie, to coś zamiast niego w przedziale cenowym forterry, trochę mi podpowiedzieliście i dziękuję wam za to, ale szczerze nie otrzymałem konkretnego zdania o zetorze, tylko od razu zaczęliście inne polecać.

#29 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 27 sierpień 2012 - 18:48

Czy to dobry wybór? Zostaw coś małego. Dziś jechałem i widziałem jak nowy duży bydlak woził gnój takim malutkim rozrzutnikiem jak do t25. Jak to głupio wyglądało, wstyd.

#30 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 18:52

Czy to dobry wybór? Ale nie mam żadnego małego :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 27 sierpień 2012 - 19:00

Czy to dobry wybór? To zrób tak jak Ci radzimy i sie zastanów, czy opłacalnym jest ganianie ponad 100 konnego ciągnika w maszynach, z którymi da sobie rade dwa razy słabszy pomocnik
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#32 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 19:19

Czy to dobry wybór? Oczywiście że nie jest opłacalne ganianie 100km np. do sipmy, czy motyla. Prasowałem w tym roku u wujka ursusem 3512 po w sipmie z224 spalił 4l na h, więc myślę, że oszczędniej się nie da. Niedługo Tata wróci do domu, to pogadamy jeszcze dokładnie. A mam pytanie. Ile taki U3512 ma udźwigu podnośnika?

#33 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 22:00

Czy to dobry wybór? Ok tony, może 1100. Nie pamiętam już dokładnie. w każdym bądź razie nasz podnosi siewnik do nawozu z pełnym zasypem 700kg, od 4 do 6 spali Ci belarus, ursus albo farmtrac w takiej prasie, bo sie nie przemęczy w tym zbytnio

#34 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 22:22

Czy to dobry wybór? Gadałem z tatą. Teraz zostawimy jeszcze Johna, a dokupimy małego coś. Z nowym dużym będziemy kombinować jak ruszy nabór wniosków, bo jednak dobrze będzie jak zwrócą coś :)

#35 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 22:35

Czy to dobry wybór? http://otomoto.pl/ma...55-A146626.html
to sobie zobacz, na prawde godne polecenia, w okolicy jest jedna sztuka i trzy sezony bez awarii i prawie 1000 mtg na blacie

Edytowany przez yahooo777, 27 sierpień 2012 - 22:39.

#36 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 22:40

Czy to dobry wybór? Przepraszam, ale nie mogę otworzyć tej str

#37 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 22:43

Czy to dobry wybór? Zobacz całość, masz tu wybór http://traktorybusko.otomoto.pl/

#38 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 28 sierpień 2012 - 10:09

Czy to dobry wybór? Za 40tys w życi bym go nie kupił kompletny bez sens

#39 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 28 sierpień 2012 - 11:57

Czy to dobry wybór? Mi też się tak wydaje. W gazecie którą dostaje (tygodnik siedlecki) jest ogłoszenie Pana, który robi te ciągniki, ale mi się wydaje że to nie za bardzo. Za 40 tyś już wolę oryginał używany np. ten http://otomoto.pl/ur...14-A196491.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 28 sierpień 2012 - 17:35

Czy to dobry wybór? Nie wiem czy bezsens. Zależy dla kogo

Dodaj odpowiedź