Skocz do zawartości

Reklama

Przystawka do kukurydzy Bizon Z056

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
5 odpowiedzi na ten temat

#1 lukkii

lukkii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 05:25

Witam

Od 10 lat posiadam wegierska przystawke do kukurydzy bez docinacza. Nigdy nie widziałem jak ten docinacz wyglada i czy w ogole bizon uciagnie przystawke z docinaczem. Gdyby ktos mogł mi podesłać zdjecia tego docinacza do tej przystawki i napisac czy bizon uciagnie to wszystko to bym był wdzięczny. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

#2 chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 429 postów
  • 6953279

Napisany 18 wrzesień 2012 - 20:50

Bizon uciągnie przystawkę z docinaczem. Sam posiadam węgierską z docinaczem i już z 10 lat wspólpracuje z moim bizonkiem.

#3 MACIEKB

MACIEKB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 15:05

-- połączono --

witam posiadam bizona z056 z 79r od trzech sezonów stoi w garażu ponieważ zastąpił go nh 8060 clayson i zastanawiamy sie nad kupnem przystawki do kukurydzy czterorzędowej i niewiemy czy sobie poradzi i czy wybrać z docinaczem czy bez, bizon ma zepsuty silnik ale mamy drugi silnik z turbiną.

Edytowany przez MACIEKB, 26 grudzień 2012 - 10:30.
dublowanie tematów, ortografia, symbolika

#4 tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 25 grudzień 2012 - 06:15

Z docinaczem, na pewno sobie poradzi w mojej okolicy dużo takich bizonków śmiga.

Edytowany przez Marcin91, 25 grudzień 2012 - 11:06.
ortografia

#5 Przemek1988

Przemek1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • 4170400

Napisany 02 maj 2013 - 15:57

Trochę temat odświeżę, bo zakupiłem przystawkę do kukurydze Geringhoffa i ostatnio zapieliśmy ją do kombajnu, a on ją ledwie podniósł. Słychać było jak zawór bezpieczeństwa przepuszcza olej, a boję się bo bardziej podkręcać. Możliwe jest także, że ma za małe ciśnienie ustawione, bo wydaje mi się, że powinien bez większych problemów ją podnieść. Jakie ciśnienie jest ustawione w waszych kombajnach, bo wg instrukcji powinno być 13 MPa. Dodatkowo mam jeszcze takie pytanie: czym się różni siłownik podnoszenia hederu od siłownika od polskiego tura od np. c-360. Rozmiarowo jest taki sam, a cena prawie 3 razy większa...

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#6 grubson990

grubson990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 15:34

Zobacz postPrzemek1988, o 02 maj 2013 - 15:57, powiedział:

Dodatkowo mam jeszcze takie pytanie: czym się różni siłownik podnoszenia hederu od siłownika od polskiego tura od np. c-360. Rozmiarowo jest taki sam, a cena prawie 3 razy większa...

Kolego rozni sie tym ze jeden jest do bizona a drugi do ursusa:D Podam ci inny przyklad 2 lata temu kupowalem pompke paliwowa do bizona a jest ona taka sama jak do ursusa i dzwonie do sklepu i pytam ile do bizona mowi 230zł potem dzwoni brat pyta ile do ursusa 120zł:) a pompka identyczna jedna i druga

Jeśli masz konto na Facebooku możesz zalogować się klikając w przycisk