Polecane posty

marekgizio    4

Bobek --> w takim razie u mnie jest niezła ściernica. Bo uważałem że 1000ha na 4skibowca obracanego to abstrakcja.

Dodam że w moich stronach to lemiesze z rzemiosła po 35zł to starczają na 10ha. A dłuta w KV to się obraca po 20ha.

 

Zapytam tak z ciekawości, czym się różni ten twój ,,najwyższy fotel'' z premium do mojego?

Bo mój to buja się pneumatycznie w trzech płaszczyznach, i grzeje d*pę. Bo o tym jak się reguluje to chyba nie ma co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To u Ojca jest taki sam. Przeczuwam, że zaraz wyjedziesz z tym ze po brać premium. Skupiałem się na elementach wyposażenia, nie na pakiecie Premium, co więcej nikogo nie namawiam, ani nie zniechęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

spokojnie spokojnie, jeszcze nic nie powiedziałem więc nie zakładaj co miałbym mówić.

Tak z ciekawości zapytałem, bo myślałem ze coś więcej będzie miał.

Nie jestem jakimś wrogiem premium, może i to super traktor ale na mnie nie robi wrażenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie czy to Kver 4 skiby czy Kver PS 100 6skib roznicy nie ma....jak jest sucho to ledwie do 500ha odkladnice dojdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

ja mam plug vogla zagonowy i lemiesze zaoraly 1000 hektarow i do zmiany a odkladnice jak nowe,plug niema lekkiego zycia bo ora na zulawach,maszyny predzej zuzywaja sie na lzejszysz piaszczystych ziemiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Ja przerabiałem dokładnie tan sam temat 6330 comfort czy 6230 P. Zdecydowałem się na comforta + przedni tuz + tls kosztem premiumki. Jedynie czego mi brakuje to dodatkowego oświetlenia na tyle i ekonomicznych obrotów w transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

jaro --> to nic. Jego dziadek jedno-skibowcem wyorał 500ha, ale lemiesz miał z porządnej dębiny i to bez sęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Marek musisz miec bardzo slabe gleby.

Z jaka predkoscia orzesz?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tym bardziej hestem podziwu ze kupiles azur ktory juz sam z siebie sie szybciej wyciera. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Masz oczywiście te nakładki na odkładnie-wiesz te co powyżej 15 km/h firma zaleca ?Bo inaczej za dużo leci na pole sąsiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

wspolczuje... teraz wiem, dlaczego kupiles jelenia- dobrze czuje sie wsrod innych jeleni, lasy rowniez sa mu bliskie.

BOB- przeciwnikami premiumek sa ludzie, ktorych na nie nie stac. Co? Jeszcze ma azuru... to ja rozumiem skad ta szybka orka, jakby wolniej jechal, to by sie ten piach przesypywal pomiedzy listwami


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

jaro --> lemken ma taki patent że w tych nowych ażurach raz na 50ha się je naciera takim specjalnym smarem. Jakiś tam patent gestapo opracowało, podobno dużo tego na kręcili i teraz nowe zastosowanie wymyślili.

Dużo lżej pług idzie.

 

Mam mam te nakładki - to się limiter nazywa, coś jak w rozsiewaczach. :D

Edytowano przez marekgizio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

No u nas to pola siłowali z 5 lat temu - kable do drynów wzadzali. Ale się baby zbuntowały i się przed maszynami kładły jak zaczeli transformatory na polach ustawiać, U mnie na jednym kawałku 2ha to aż 18 nastawiali, bo nie mogli spadków porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xsc stać nie stac, znam gospo gdzie stać na Premium ale kupują Comforta żeby pracownicy nie mieli kłopotów z obsługa. :) Naturalnie szefostwo wozi się w Premium. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

jak będzie miało coś się stać to i wajha od biegów się ułamie ;D takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo324    9

kolego patrz na daty temat był na tapecie prawie rok temu,także obecne sugestie raczej nic do tematu nie wnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj