Skocz do zawartości

Zdjęcie

datatronic

58 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 28 luty 2009 - 20:55

datatronic po angielsku nawet ciężko dostać instrukcje, po niemiecku jest na allegro... ;)

a ten sterownik, to tylko raczej od handlarzy ciągników, np jakby jakiegoś "trupa" mieli z działającym sterownikiem to wtedy jedyne rozwiązanie wymątować od takiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
datatronic Dzisiaj, 06:41
  •  

#42 Share fulton

fulton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 08:32

datatronic A to jest jedna instrukcja do modeli 3000??

#43 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 18:56

datatronic instrukcja jest do serii 30xx i 31xx ta sama
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#44 Share Przemek62432

Przemek62432

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 21:28

datatronic Przepraszam fulton że puźno odpisuje ale nie miałem przez 3 dni neta. Instrukcje do sreii MF 30xx oraz 31xx zawarte są w jednej książce czyli to jest tak naprawdę jedna instrukcja. Takową instrukcję możemy kupić na allegro oraz od kogoś kto ją ma (ja w ten sposób kupiłem). Niestety znalazłem tego gościa od którego kupiłem na necie, ale e-mail zgubiłem do niego. Jak znajdę to napiszę na af

#45 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 22 marzec 2009 - 23:21

datatronic

a wie ktoś może gdzie taki komputer można kupić? Mam Francuza lecz ktoś wykręcił przed sprzedażą kompa ;/

Chciałbym odzyskać tego kompa, handlarz wcisnął mi kit, że to sterownik od siewnika czy jakos tak  :) no ale człowiek był wtedy zielony w tych sprawach...
all rights reserved

#46 Share 0DawiD0

0DawiD0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 21:31

datatronic :P :) mariusz x mam do ciebie kilka pytań posiadam mf 3645 z 92r. ze skrzynią power shift,posiadasz może do niego jakąś instrukcje obsługi lub jakiś katalog części?,czytałem twoje inne posty pisałeś ze masz filtr od hydrauliki z jednej strony skrzyni,dlaczego ja mam z dwóch stron te duże filtry?ile weszło ci oleju przy wymianie w skrzyni?jaki olej wlałeś?Sorki że tak wyskoczyłem z tymi pytaniami jak harpagan, ale jesteś jedyną osobą na forum którą namierzyłem ,która używa tego modelu.Przepraszam za kłopot oraz z góry dziękuje za okazaną pomoc !!!

#47 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 17:23

datatronic Filtry od hydrauliki masz dwa a mariusz pewnie też ma dwa (po obu stronacz jak w każdym seryjnym MF 36*5)
Do skrzyni wchodzi ok. 75 litrów oleju, dobrym olejem jest BP terrac... :P
92 rok to jeszcze masz ze skrzynią 16x16???

#48 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2009 - 17:33

datatronic Filtr mam tylko jeden po prawej stronie skrzyni. Wersje z jedną pompą(taki jak mój) mają tylko jeden filtr. W wersji z dwiema pompami jest drugi filtr po lewej stronie. Ze względów ekonomicznych ograniczyliśmy się do wymiany filtra, wymiana oleju przeciągnie się niestety(obecnie nowy olej to równowartość ok 2000 litrów mleka :P ).
Mam do niego instrukcję w języku polskim, ale nic ciekawego w niej nie ma, bynajmniej niczego nowego się z niej nie dowiedziałem. Mam też katalog części do wszystkich modeli MF od początku produkcji.

#49 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 17:38

datatronic mariusz a do czego służy druga pompa???

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2009 - 17:46

datatronic Zwiększa wydatek, standardowo na jednej pompie jest ok 55l/min, dodatkowa pompa daje chyba dodatkowe 40 litrów. Sam żałuje, że nie mam u siebie dwóch pomp, podnośnik mógł by działać szybciej(może wymiana pompy na nową by pomogła, no ale cena~2400 zł).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 18:38

datatronic Ja mam dwie i co ??? tzn. że mam wydatek 95l/min??? jest to rzadko spotykane w tamtych latach, nawet dzisiaj nie wszystkie ciągniki mają taki wydatek pompy :P

#52 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2009 - 18:53

datatronic Masz wydatek 95 l/min, wydatek to litry na minute, ciśnienie to kg/cm2. 50 l/min to jednak trochę mało jak na ciągnik 150 KM, ale mówi się trudno:).

#53 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 28 sierpień 2009 - 13:55

datatronic My mamy problem z komputerem pokładowym (DATATRONIC, z pokrętłem). Komputer ten nie działa, tzn. wyświetlacz jest podświetlony, cały czas świeci się czerwona kontrolka przy funkcji SLIP CONTROL ON/OFF, oraz jak przyciśniemy na RESET/MODE to również się zaświeca, zaraz po puszczeniu tego przycisku gaśnie. Czasami pojawia się 0 lub PPPP (samo z siebie). Nic więcej nie idzie ustawić, co może być przyczyną :D ?

Z góry dziękuje za pomoc :D .

#54 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 22 wrzesień 2009 - 20:57

datatronic Witam!

Jutro prawdopodobnie przyjdzie do mnie komputer datatronic(z pokrętłem) oraz instalacja i chciałbym go założyć, tylko nie bardzo wiem gdzie co należy podłączyć. Mam schemat z opisem i z tego co wywnioskowałem to:

Dodany obrazek

101 to jest wyjście do programowania
102 przełącznik obrotów wom 540/1080
103 przepływomierz
104 komputer datatronic
105 radar mierzący poślizg kół
107 podłączenie do konsoli EHR
106 i 108 zasilanie?

po angielsku opisane są tak:

101- electrical plug
102 switch indirect
103 flowmeter cable
104 electronick box
105 radar cable
106 electrical lift cable
107 console
108 electrical lift cable

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam
Piotr

#55 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 23 wrzesień 2009 - 19:50

datatronic już praktycznie poradziłem sobie z kablami, muszę tylko znaleźć kabel od zasila gdzie mam się wpiąć. I mam takie pytanie odnośnie przepływomierza, mam przy nim odcięte kable i nie wiem w jaki sposób mam je podłączyć w wiązkę. Wiem, że do skrętki. Z instalacji(tej skrętki gdzie należy podpiąć przepływomierz) wychodzą cztery kable... a w przepływomierzu mam wejście na dwie wsuwki i nie wiem właśnie jak należy podpiąć ten przepływomierz w instalację. Tu potrzebuję rady

#56 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:42

datatronic Witam czy jest możliwość założenia komputera (z pokrętłem) na słupku, do MF w wersji autotronic. Mam możliwość dostania komputera z elektryką.

#57 Share konrad055

konrad055

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 17 maj 2012 - 19:31

datatronic witam kupiłem fergusona 3060 datatronic ale nie weim jak sie posługiwać tym datatronic wiem żę ma odłonczony przepływomież ale powinno prędkość jazdy pokazywać i wom i nie wiem jak ustawić żęby pokazywało prosze o jakieś wskazówki

#58 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 17 maj 2012 - 19:49

datatronic Witam

Wtrące sie ne chwile bo mam namiar na goscia co sprzedaje istrukcje napraw(150zl), obslugi(68) i katalog czesci(gratis przy zakupie min.jednej ksiazki)

jwdach@poczta.fm

Jesli sie komus przyda to fajnie :)

Pozdrawiam :)

P.S wszystko w j. polskim

Edytowany przez HondaMtx, 17 maj 2012 - 19:50.

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#59 Share Przemek1988

Przemek1988

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 18:43

datatronic Witam! Odświeżę trochę temat. Mam MF 3090 z datatronic. Jest on ściągnięty z Francji. Mam na nim ok. 15 funkcji i wiem, że trzecia z nich to prędkość, jednak podczas jazdy wyświetla mi się tam 0.0. Inne funkcje działają i zmieniają się odpowiednio do swoich funkcji. Może ktoś mi powiedzieć jak uruchomić tą opcję, bo jednak jest ona jedną z bardziej przydatnych rzeczy. Pozdrawiam! :)

Dodaj odpowiedź