Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z napędem mf 3070

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czapelan

czapelan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 17:52

problem z napędem mf 3070 witam, mam problem z moim fergusonem 3070. otóż podczas jazdy gdy włącze światła mryga mi lampka od napędu i czuje że się on załącza i rozłącza. gdy wyłącze światła problem znika. dodam że dzieje się tak w szczególności po nierównych drogach, na równej nawierzchni jest raczej w porządku. Z racji tego, staram się używać do transportu innego ciągnika a jeśli już jade mfem to bez świateł żeby nie uszkodzić napędu:/
Miałem też problem ze światłami taki że gdy je wlączylem to czasem zdarzało się że gasły. Przyczyną tego był przypalony kabel w kostce pod maską. Są tam 3 kostki - 2 z 8 kablami i jedna z 3, wymieniłem jedną z nich i problem z gasnącymi światłami ustał. miałem nadzieje że poprawi się również ta usterka z napędem jednak nic to nie dało. Prosił bym Was o jakies wskazówki bo nie wiem za bardzo gdzie szukać usterki. Dodam również że poza tym z napędem jest ok, kiedy go włącze to przednie koła ciągną i sam się nie rozłącza. Z góry dzięki za pomoc:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z napędem mf 3070 Dzisiaj, 15:48
  •  

#2 Share hadler

hadler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 19:47

problem z napędem mf 3070 muszą się chyba jakieś kabelki stykać od przedniego i świateł -tak na logikę
ale nie jestem mechanikiem więc nic więcej Ci nie pomogę :(

#3 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 20:00

problem z napędem mf 3070 sprawdź wyjście świateł do przyczep i tylne lampy. Gdzieś tam musisz mieć zwarcie. Kabel od świateł pozycyjnych styka się z tym od świateł hamulca. Ot cała przyczyna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 24 sierpień 2012 - 08:21

problem z napędem mf 3070 Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej. Jak się kontrolka zaświeci to się napęd włącza(tak jak podczas hamowania).
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share czapelan

czapelan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 13:01

problem z napędem mf 3070 Wielkie dzięki Panowie. Nie wpadlem na to że może to mnieć związek z hamulcem:) niedługo się tym zajme. Pozdrawiam