yacenty

Nowa odsłona konkursów fotograficznych

Polecane posty

yacenty    3828

chwilowo nie bo jaki byłb sens równolegle prowadzić najlepsze z najlepszych i fotkę tygodnia?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

nie mogę się odnaleźć w nowym konkursie ,niech ktoś poda link do nowego regulaminu ,a konkretnie nie mam możliwości dodania zdjęcia do żadnego z w/w konkursów ani możliwości głosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6846

Widzę że kolega w gorącej wodzie kąpany :lol: W niedzielę twoja fotka wygrała konkurs a ty już dzisiaj oczekiwałeś nagrody? :P

Już nie chce mi się szukać, ale gdzieś Jacek pisał że wysyłka co dwa tygodnie, tak więc musisz się uzbroić w cierpliwość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Ja wygrałem 2 i 9 września i także nic nie otrzymałem :( Kiedy wysyłka zostanie zrealizowana ?


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

przesyłki poszły 5 września.

Proszę o kontakt na pw jeśli nie dojdą do poniedziałku - następną wysyłkę bedziemy robić 26.09 tj środ po targach


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374

Prosiłbym kogoś o przeniesienie fotki do Zestawu tygodnia , piszę tu bo nie wiem zbyt do którego moda pisać

http://www.agrofoto....-6330-agromasz/

Obojętnie do którego. Zdjęcie ma słabą jakość

 

 

Zdjęcia ma słabą jakość i dostało 13 ocen 5 ? Rozmiar jak wrzucam to zawsze 500 kb , serwer zmniejsza do 100 góra 200 kb .

Edytowano przez BizonFan321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Co do The best of Agro Foto to ja mam pomysł. Nie trzeba by było blokować żadnego z konkursów. Fotka tygodnia by szła normalnie, co tydzień by były wybierane zdjęcia, a następnie z tych zdjęć co zostały wybrane by był kolejny konkurs tylko że na The Best Of Agro Foto.


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374
Teraz czekają na Was atrakcyjne nagrody:

v Nasze kubki termiczne

v Ramki do tablic rejestracyjnych do samochodów i ciągników

v Elitarne konta VIP

Nagrody za najlepsze zdjęcia wysyłamy co dwa tygodnie

 

Nagrody się wybiera czy są jakoś dobierane losowo ? Bo nie ukrywam że najbardziej pasowałby mi VIP bo właśnie mi się skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

kazdy z was dostaje PW ode mnie - wysyłane jest automatycznie w niedizele w nocy z prośbą o podanie danych do wysyłki nagród.

Nagrody wysyłamy losowo i jak pisaliśmy wcześniej.

Nie dostałeś nagrody to napisz proszę do mnie maila - sprawdzimy co się stało z przesyłką - wysyłamy to zwykle listem.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374
Twoje zdjęcie http://www.agrofoto....metchem-pilzno/ zostało wybrane jako najlepsze w kategorii Fotka Tygodnia.Administracja serwisu skontaktuje się z Tobą w celu przekazania informacji o odbiorze nagrodyZdjęcie automatycznie zostało przeniesione z kategorii Propozycje do głównej kategorii - http://www.agrofoto....nia-propozycje/

 

Nic nie ma o tym by podać dane , tylko że administracja skontaktuje się :) A zresztą to bez różnicy , wysłałem przed chwilą dane na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

i jak z tymi nagrodami? doszły do was?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez przemek41
      Chodzi mi o ten większe prędkości około 40 km. A i czy częsta zmiana półbiegow prowadzi do ich nadmiernego zużycia . W sensie podczas prac polowych.  Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
    • Przez RU68
      Witam przez Polskę kładą gazociąg północ południe czy macie jakieś sugestie uwagi i pomysły 
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy po wypełnieniu ankiety możemy gdzieś sprawdzić jej wyniki? 
      Kto z nich korzysta i zarabia? 
      Pozdrawiam 
      Sumek
      @yacenty
    • Przez Uziu92
      Witajcie
      Zakładam temat na prośbę mojej dziewczyny, studentki UW, przeprowadza badanie na temat wykorzystywania pomocy z Unii Europejskiej przez Rolników, badanie to krótka ankieta składająca się z 9 prostych pytań, jest anonimowa, zajmuję dosłownie kilka minutek, bardzo bym prosił jak ktoś ma wolną chwilkę o wypełnienie
      Wrzucam link: https://profitest.pl/s/16722/bwXrRo3u
      Z góry bardzo dziękuję
    • Przez krolikNH
      Witajcie!
       
      W powyższym temacie będziecie mogli składać propozycje do "Wpadki tygodnia", propozycje muszą być zgodne z regulaminem konkursu:
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Wpadka-tygodn...min-t11456.html
       
      Zapraszamy do udziału w zabawie
       
      Od tego posta składamy propozycje do "Wpadki tygodnia" w tygodniu: 4.08 - 10.08
       
      Pozdrawiamy
      @krolikNH & @YacentY
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj