Skocz do zawartości

Zdjęcie

układ instalacji elektrycznej w sieczkarni 5820

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bobster2

bobster2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 15:55

układ instalacji elektrycznej w sieczkarni 5820 Witam.Interesuje mnie układ instalacji elektrycznej w sieczkarni typu 5820.Jeżeli ktoś posiada wiedze na temat układu to prosze o wpisy jak i również kontakt e-mailem andrzejrzonca@wp.pl.Może ktoś posiada schemat począwszy od biezpieczników(gdzie sie znajdują,i jakie stosowac Amperomieże dla poszczególnych połączeń,oraz opis kolejnością połączeń.Najbarzej interesuje mnie układ połączenia detektora(wykrywacza metali),począwszy od bezpieczników aż po wyłącznik napędu.Za pomocą jakiego urządzenia można sprawdzic sprawność wykrywacza,jeśli ktoś posiada wiedze na temat prądu jaki jest zastosowany,oraz krótką charakterystyke działania tegoż urządzenia.Za wszystkie wiadomośći,zdiecia,opisy itd Bardzo dziękuje.

Jeżeli ktoś posiada spalony lub uszkodzony detektor,to jestem zainteresowany kupnem do celów doświadczalnych.

Edytowany przez bobster2, 21 sierpień 2012 - 21:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
układ instalacji elektrycznej w sieczkarni 5820 Dzisiaj, 07:11
  •  

#2 Share bobster2

bobster2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 20:50

układ instalacji elektrycznej w sieczkarni 5820 Może ktoś posiada zdjecia swojej sieczkarni,chodzi o połączenie detektora który jest w bębnie,bo u mnie nic kupy sie nie trzyma,i te dwa przewody od detektora z czym sie łączą i ich funkcja??

Dlaczego nie edytujesz, tylko piszesz post pod postem? +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez MAT912, 19 sierpień 2012 - 20:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share bobster2

bobster2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 06:31

układ instalacji elektrycznej w sieczkarni 5820

Może ktoś posiada zdjecia swojej sieczkarni,chodzi o połączenie detektora który jest w bębnie,bo u mnie nic kupy sie nie trzyma,i te dwa przewody od detektora z czym sie łączą i ich funkcja??

Dlaczego nie edytujesz, tylko piszesz post pod postem? +1 punkt ostrzeżeń

jestem użytkownikiem tego forum od nie dawna i nie wiedziałem że to ma takie znaczenie.Dzięki za podpowiedź.