Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz_513

Proszę o pomoc w wyborze ciągnika.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Proszę o pomoc wyborze ciągnika, gdyz nie wiem na co sie zdecydowac. Mam do wyboru Valtre N123, Massey Fergusona 6480 oraz Claasa Ariona 630. Znacie opinie na ich temat? Jeżeli możecie doradzcie mi który wybrac, bo to ciężki wybór. Tak przy okazji wiecie moze ile kosztuje Fendt 415?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jujork19    1

według mnie nie ma lepszego ciągnika niz Massey ferguson. mój wujek posiada dokładnie takiego samego, pracuje nim juz 4lata i zero awaryjnosci. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banankiler    0

no to najlepiej wersja arion 630 ale cebis o ile jest bo tylko raz sie spotkalem z taka maszyna w cebisie ;] ja mam 640 i nie narzekam super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Ja bym wybrał coś z marki Classa komfortowe ciągniki duża kabina tak aż dużo nie palą siły ma i nie mówię że nie Valtra ciężkie silne ciągniki ja bym celowal coś z tych dwóch marek ale bardziej przemawia za mną Class ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmaz    0

bierz claas MF nie polecam bo za dużo rewalacji z nich nie ma valtra dobry ale moim zdaniem lepszy claas jest komfortowy,mało pali,zwrotny ja bym się nie zastanawiał, valtra do transportu i odśnieżania się raczej mało nadaje bierz claasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claas może i dobry, nigdy nie miałem z nim do czynienia. Martwi mnie tylko to że ma silnik John Deera i nie wiem jak u niego będzie ze spalaniem. Wiecie ile może kosztować 630 cebis z tuzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj