Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 19:18

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie kupilem te prase w tym roku, glugi czs sie mencze i nieiwm oco jej hodzi, otórz moja prasa ma problem napoczatku ukrecic walek slomy przyczyna jest taka ze pasy sie skrecaja nachodza na siebie a sloma wciska sie pomiedzy pasy. pasów sa cztery szerokie. najgodzej jst na poczatku bo jak juz ukreci walek slomy to juz mozna byc spokojnym az do zaczecia nastepnej beli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie Dzisiaj, 08:43
  •  

#2 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 16 sierpień 2012 - 19:49

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie Powiem szczerze nie znam się na tej prasie, ale wiem że ona oryginalnie ma więcej niż 4 pasy takie wąskie, może przez zamianę tych pasów tak chodzi. Pytałem kilka osób jak im chodzą te pasowe prasy "za pare groszy" i nie mają żadnych problemów.

#3 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 19:54

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie dzieki za odpowiedz. u mnie sa 4 szerokie pasy to myslisz ze trzeba je wymienic na wazsze?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#4 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:03

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie a ile dałeś za prase

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#5 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:09

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie 8500zl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rotor32

rotor32

RotoR

• Members
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka

Napisany 17 sierpień 2012 - 16:34

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie Niekoniecznie zmienić pasy, miedzy każdym pasem na nieruchomej rurce po której chodzą przyspawać pręty i w tedy pasy będą szły po swoim torze, ale to jest kombinowanie, nie ma gwarancji, że będzie dobrze chodzić, najlepiej byłoby założyć oryginalnej szerokości, ale to też spory koszt. Decyzja należy do ciebie :]

#7 Share damiank12333

damiank12333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 08:42

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie Ja mam taka prase z oryginalnymi 6 pasami a i pomiedzy nimi sa plaskowniki to reguluja przesuwanie, a co do poczatku ukrecenia walku mususz miec bardzo dobry podbierac i jak najbardziej opuszczony bo to najwiekszy mankament tej prasy. Jesli to bedzie ok to prasa bedzie podbierala bez najmniejszego problemu i bez zatrzymywania sie i czekania az zacznie sie krecic.

#8 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 10:53

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie tak zespawalem wlasnie te prety zeby hodzily pasy po swoim torze i tak nic nie daje pasy schodze sie na siebie w komorze ktorej zaczyna sie ukrecanie walku. dodam ze z przennej slomiebybo lepiej a w zytniej to juz wcale nie idzienia zrobic belki. rusze kawalek pasy sie najda na siebie sloma wciska sie w nie i musze wyciagac.

#9 Share damiank12333

damiank12333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 15:51

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie Do gory prasy masz wal napedzajcy ktory w miejscach gdzie ma byc pas jest wypukly, wiedz u mnie jest 6 takich wypukniec. sprawdz u ciebie bo bycmoze wystarczy przeciac pasy i ustawic je w odpowidnich miejscach i bedzie wszystko ok. A niewiesz gdzie dostac czesci do podbieraka?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 20:38

Rivierre Casalis rc121 problem ratujcie czesci do podboeraka dopasowywalem hyba od jakiegos kombajnu od motowidel jazeli hodzi o tesprezynki