Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z elektroniką MF 6290

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 09:05

Problem z elektroniką MF 6290 Posiadam MF 6290 i w czasie orki gdy opuszcze pług na dół to ciągnik mi staje a po chwili startuje tzn przerywa czy miał ktoś taki przypadek albo coś wie na ten temat ????ale to tylko jak naciśnie przycisk opuszczanie pługa na dół do góry już nie ale czasami mi się pojawiało że jak jadę to ciągnik stanie a po chwili już jedzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z elektroniką MF 6290 Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 09:25

Problem z elektroniką MF 6290 Co znaczy stanie, silnik zgaśnie, napęd rozłączy? Trochę rozwiń temat. Byc może masz problem z czujnikiem połozenia pedału sprzęgła.

http://www.agrofoto....w-mf543-dyna-4/

Edytowany przez hubertuss, 15 sierpień 2012 - 09:29.

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 11:03

Problem z elektroniką MF 6290 a co ma czujnik do EHRu?? poparz masy po sprawdzaj kostki czy nie masz żadnej lużnej
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 11:27

Problem z elektroniką MF 6290 To jest tak chaotycznie napisane, że trudno co kolwiek wywnioskować. Przeczytaj sobie ostatnią cześć ostatniego zdania. Ludze chcą porad a piszą tak, że za bardzo nie wiadomo o co chodzi. Myślę, że sprawdzenie połączeń elektrycznych to naturalna kolej rzeczy w takich przypadkach. Migają jakies lampki podające kody błędów rewersu lub ehr?

Edytowany przez hubertuss, 15 sierpień 2012 - 11:41.

#5 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 13:38

Problem z elektroniką MF 6290 po prostu stanie i po chwili rusza ale silnik chodzi wszystko oki a co do kontrolek to zapali się kontrolka niskiego ciśnienia oleju ale do końca to nie jest to to napewno problem z elektryką.olej filtry wszystko wymieniane jak potrzeba

wczoraj orałem pod rzepak i jak używam podnośnika podnoszenie opuszczanie i jak opuszcze pług na dół to ciągnik przerywa i po chwili jedzie i mruga kontrolka taka kropka na czerwono w trójkącie tam od panelu EHR i podnośnik nie działa ale jak pokręce wszystkie pokrętła od EHR to już wszystko oki i za pare minut znowu to samo

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 13:42

Problem z elektroniką MF 6290 Ta kontrolka na panelu ehr podaje kody błedów. Mignięcia z długimi przerwami podają jakby grupę błedów krótkie przerwy to konkretna rzecz. Policz dokładnie np 2-4 dwa razy z długa przerwą i cztery z króką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 13:54

Problem z elektroniką MF 6290 nie rozumiem jak policzyć?

#8 Share kaczus

kaczus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:50

Problem z elektroniką MF 6290 no normalnie ile razy mrugnie prawdopodobnie masz błąd 2-4 dzisiaj mi tez to wyskoczyło a czujnik wymieniłem 3 misiace temu więc za długo nie pochodził :/

#9 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 21:18

Problem z elektroniką MF 6290 który czujnik wymieniłeś ten z tyłu przy ramionach ?
ale według mnie nie będzie czujnik u mnie wszystko ładnie chodzi tylko czasami tak się dzieje czyli napewno coś elektroniką

#10 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 06:46

Problem z elektroniką MF 6290 Popatrzcie obaj czy ramie nie wychodzi po za zakres działania czujnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kaczus

kaczus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 20:52

Problem z elektroniką MF 6290 no ten właśnie przy ramionach ale nie ja tylko elektronik. Już jest dobrze okazało sie ze kabel sie poluzował ten w konsoli EHR być może przez to ze duzo po polnych ciagnik chodzi. W twoim przypadku może być coś z przełącznikiem albo prąd gdzieś ginie nie mam pojęcia nie znam sie na tym. jak coś sie dzieje to dzwonie do MAJSTRA podpowie przez telefon a jak nie da rady zrobic samemu to przyjedzie :D