Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 10:30

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF K110 + wspomniane obciążniki mam wpisanego we wniosek za 193 tys + Vat do tego pług 4obrotowy 32tys+VAT i agregat upr-siewny 3m 41,5 tys. +Vat.
Za NH T6030Plus +obciążniki chcieli w kwietniu ok 220 tys+ Vat a wersję Delta chcieli 180 tys z kawałkiem dokładnie już nie pamiętam. Diler K110 twierdził że po nowym roku będą w nich montować Common Rail i zmienią sie oznaczenia no i cena oczywiście niby do 10 tys droższy ma być. W NH też będą pewnie montować Common Rail bo wchodzą nowe normy spalania TierIII

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF Dzisiaj, 09:41
  •  

#22 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 13:09

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF mam taką samą cene z K 110 i też z obciążnikami, i tego zostawiasz czy będziesz zmieniał,ja mam problem bo pracuje w firmie która sprzedaje NH i miałbym spory upust ale podoba mi się K 110 i już sam nie wiem co zrobić

#23 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 14:11

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF Jakbym miał wybierać między K110 i T6030Plus i cena by nie grała większej roli to bym raczej wziął NH bo to raczej lepszy ciągnik jest no i fakt że pracujesz w firmie która sprzedaje ten sprzęt i ma zapewne serwis to i pewnie ewentualne naprawy będziesz miał tańsze. Mi też się bardziej K110 podoba ale wygląd to nie wszystko bo samym wyglądem pola nie zaorzesz. Ja przynajmniej na razie zostaje przy K110 wszystko się okaże po podpisaniu umowy z ARiMR ile będą sobie liczyć za tą nową wersję K610 z Common Rail

#24 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 10:49

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF i tu się z tobą kolego zgodzę poczekam do rozpatrzenia wniosków a póżniej się jeszcze raz głęboko zastanowie co wziąść bo chyba przed podpisaniem umowy można zmienić, a w NH już w serii TM jest common rail a seria T 6000 ma już Tierr III,pozdrawiam

#25 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 13:06

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF I to mnie najbardziej wkur... u dilera NH (przynajmniej w moim przypadku). Idziesz do niego pytasz się o konkretny model to on ci daje książeczkę ze wszystkimi modelami i pod każdym tylko kilka parametrów wypisanych: moc, pojemność, ilość cylindrów, jakie skrzynie i u co niektórych udźwig TUZ i to wszystko a o reszte się dowiadujesz od nich z tym że po 10 min połowę zapominasz i nawet mi go na placu nie pokazali. Stronę internetowa też mają niezaktualizowana bo jeszcze stare oznaczenia są i też nie ma podanych parametrów poszczególnych modeli chyba maja rolnika za idiotę co poogląda sobie obrazki i wybierze najładniejszy.

U DF czy McCormick mi sie bardziej podobało bo maja lepsze podejście do klienta bo i dobrze omówili każdy model i doradzili jaki sprzęt do tego, na placu pokazali jak ten ciągnik w ogóle wygląda w DF dali sie nawet przejechać tym K110

#26 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 13:49

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF dokładnie tak nie dużo tam napisali ale to też zależy jaką ulotke ci dali, a co twoim zdaniem jest lepsze common rail czy pompo wtryski, bo właśnie rozmawiałem z kierownikiem serwisu Jacek Kopaniecki tel. 602 684 517e-mail: j.kopniecki@agro-eko.com.pl ,e-mail: serwis@agro-eko.com.pl i on uważa że silnik na pompo wtryskach jest dużo oszczędniejszy niż na common rail

#27 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 14:05

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF Nie miałem jeszcze doczynienia z CR także nie mam zdania na ten temat wiem że Common Rail jest bardziej wrażliwy na jakość paliwa ale z tego co przeczytałem na Agrofoto to chyba raczej Common Rail jest oszczędniejszy byś musiał się popytać osób które to maja. Mój sąsiad ma TM120 nie wiem czy ten model ma CR ale z tego co słyszałem od jego brata to ze spalania raczej nie jest zadowolony

#28 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 15:04

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF a czy wy koledzy wiecie że firma NEW HOLLAND podarowała papieżowi ciągnik NH T 7050,moc 197 KM w kolorze białym, ciągnik będzie pracował na polu w Castel Gandolfo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 25 grudzień 2007 - 15:10

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF Bierz NH. Może i droższy, ale lepszy. A i tu trzeba zaznaczyć, że serwis Same Deutz Fahr jest TYLKO JEDEN w Polsce
(tak słyszałem). A serwisów NH to ho ho dużo w Polsce ;)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#30 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 16:58

a moze DF agrotron k110 bardzo mi sie podoba zwrotny i nie za lekki a w kabinie bardzo fajnie

Ale T....... ma lepsza kabine i chyba taka sama cena!!
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#31 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 22:21

A i tu trzeba zaznaczyć, że serwis Same Deutz Fahr jest TYLKO JEDEN w Polsce
(tak słyszałem).

Nie opowiadaj ludziom bzdur!

#32 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 22:31

Bierz NH. Może i droższy, ale lepszy. A i tu trzeba zaznaczyć, że serwis Same Deutz Fahr jest TYLKO JEDEN w Polsce
(tak słyszałem). A serwisów NH to ho ho dużo w Polsce :P

każddy dealer od df-a ma swój serwi tylko sidziba jest jeda i tam składają ciągniki małe

#33 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3534 postów

Napisany 26 grudzień 2007 - 12:13

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF CR niestety nie jest oszczędniejszy....

#34 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 26 grudzień 2007 - 12:25

Co wybrać NH czy ciągnik z grupy SDF Hmm...układ Common Rail jest mniej oszczędny ale za to łatwiej z niego uzyskać normę spalin Tier III a wiadowo coś za coś...mniejsza ilość spalin, większe spalanie:/
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 14:13

a czy wy koledzy wiecie że firma NEW HOLLAND podarowała papieżowi ciągnik NH T 7050,moc 197 KM w kolorze białym, ciągnik będzie pracował na polu w Castel Gandolfo

no wiem nawet go widziałem super wygląda w tych barwach!

Dodaj odpowiedź