Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych

332 odpowiedzi na ten temat

#1 Share slawus

slawus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 01:59

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych Złożyłem wniosek na modernizację i teraz zastanawiam się jaki ciągnik wybrać. We wniosku napisałem ciągnik o mocy 80-90 KM i jeszcze zastawiam się jaki sprzęt do takiego ciągnika (pług, agregat, siewnik...) Czytając posty widzę, że są tu znawcy tematu. Dodam, że będzie to podstawowy ciągnik na razie na 15 ha, ale zamierzam powiększyć areał w niedalekiej przyszłości.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych Dzisiaj, 20:12
  •  

#2 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 10:15

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych za takie pieniądze na pewno kupisz new hollanda TD 95 d, z tego co się orientuje to kosztuje 139 tyś. brutto a poza tym możesz poszukać jeszcze innych marek, John Dear 80 km kosztuje chyba 111 tyś.netto za te pieniądze kupisz jeszcze zetora, musisz szukać u dilerów

#3 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 22 listopad 2007 - 12:06

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych Za te pieniądze to MTZ, Zetor, NH lub może Farmer, na 15 ha to też zależy od ziemi czy ciężka czy lekka. John deere też może być i to chyba by był dobry wybór skoro jest za 111tyś. (super jakość w przystępnej cenie) :lol: I Tak jak mówi Mariusz najlepiej u dealerów popytać.

#4 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 14:58

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych jak dla mnie to MTZ i FARMER nie duża awaryjność, zetor sporo pali i nie ma znaczenia czy na pusto czy w ciężkiej pracy

#5 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 15:03

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych ja bym polecal belarusa tani prosty traktor w mojej oklolicy sporo ich smiga na ruskiej ropie spokojnie pojedzie tanie sa i malo palą
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#6 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 15:19

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych u mnie też ma jeden Belaruś to jak go prowadził do domu od delera to wdrodze mu się odrazu posypał aleje się z niego....)

#7 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 22 listopad 2007 - 15:24

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych Jak już kupować ciągnik to już jakiś porządny przecież kupuje sie na kilkanaście lat ;] a nie myślałeś o JD5820 albo 5720 ? ;]ale one troche droższe są ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#8 Share slawus

slawus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 15:37

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych Co myślicie o DF Agrofarm 85 proponowali mi za jakieś 147 tys brutto, a może Agroplusa??

#9 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 22 listopad 2007 - 19:20

Co myślicie o DF Agrofarm 85 proponowali mi za jakieś 147 tys brutto, a może Agroplusa??

DF agrofarm to bardzo ciekawa propozycja zwrotny silnik bardzo dobry pewnie bedzie oszczedny przeglady beda tanie a jaki wypas proponowali ci za ta cene

#10 Share slawus

slawus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 21:28

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych Wersja podst, ale pewnie jak ponegocjuję to coś wzszarpię od dilera, pytałem w ROLMECHU. Powinni dac spory rabat bo i maszyny chcę od nich brać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 08:45

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych kolego slawus z kąd jesteś jeśli to nie tajemnica ja mam do ROLMECHU jakieś 15 km, a jeśli chodzi o ceny to w SAVONIE koło lublina będzie taniej tylko że do serwisu daleko, ale jeśli się nic nie psuje to i serwis nie potrzebny,pozdrawiam

#12 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 23 listopad 2007 - 09:27

Wersja podst, ale pewnie jak ponegocjuję to coś wzszarpię od dilera, pytałem w ROLMECHU. Powinni dac spory rabat bo i maszyny chcę od nich brać.

za tyle to ja moge miec lambo r 3 100 czyli to samo co agrofarm jesli jest to wersja podstawowa to musisz sie ostro z nimi potargowac bo ciagnik jest na prawde wart uwagi

#13 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 14:07

u mnie też ma jeden Belaruś to jak go prowadził do domu od delera to wdrodze mu się odrazu posypał aleje się z niego....)

a co się dokladnie popsulo ???
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#14 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 15:15

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych posypały się tryby w przednim moście i jak się zablokowały koła to gościo mało przez szybe nie wyleciał

#15 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 15:31

ja bym polecal belarusa tani prosty traktor w mojej oklolicy sporo ich smiga na ruskiej ropie spokojnie pojedzie tanie sa i malo palą

Na ruskiej ropie to nie tylko Belarusy potrafią jeździć ;)

#16 Share slawus

slawus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 09:18

kolego slawus z kąd jesteś jeśli to nie tajemnica ja mam do ROLMECHU jakieś 15 km, a jeśli chodzi o ceny to w SAVONIE koło lublina będzie taniej tylko że do serwisu daleko, ale jeśli się nic nie psuje to i serwis nie potrzebny,pozdrawiam

zależy do którego ROLMECHU, bo ja mówie o tym w Węgrowie, też mam tam 15 km a jestem z okolic Sokołowa Podl.

#17 Share slawus

slawus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 09:21

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych niech wypowie się ktoś na temat Agrofarma kto ma już ten ciągnik, jak się sprawuje czy dużo pali no i o konforcie prac, bo w przyszłym tygodniu jadę po ofertę, to ostatni dzwonek na ewentualną zmianę mojej decyzji

#18 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 11:42

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych ja tylko słyszałem o pewnym rolniku który miał wcześniej mtz a teraz ma agroplus 87 to powiedział że dzień do nocy. W tym samym agregacie 3m mtz ledwo dawał radę a df bez problemu. Bardzo z niego jest zadowolony. Drugi gość kupił białoruśke i żałuje. Widziałem jak orał 3 skibową obrotówką i tylko chmura dymu. Ciągnik kupujesz na lata i warto dołożyć trochę. Poza tym inne spalanie komfort i jakość. A poza tym w zachodnich maszynach są inne konie, lepszy uciąg, siła itp.
<blockquote>
</blockquote>

#19 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 24 listopad 2007 - 11:51

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych to chyba jakieś felerne te mtz mieli mój w agregacie 3.7metra jakoś chodzi i żadnej chmury dymu nie ma.!! Z tym że zachodnie to dzień do nocy to się zgodzę ale nie jest z tymi mtz aż tak źle żeby je spychać na margines, napewno lepszy komfort niż w polskich!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 12:40

Ciągnik w przedziale 101-140 tysięcy złotych no belarus do ursusa dzien do nocy ale belarus do ursusa to znów dzien do nocy,...jesli wyszarpiesz na delarze dodatkowe wyposarzenie w df to warto wziasc

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user