Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awaria sprzęgła 90-34

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maxer19

maxer19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 20:05

Awaria sprzęgła 90-34 Witam, nastąpiła u mnie w renówce awaria sprzegła, na polu kiedy kończyłem robote wcisnąłem sprzegło a tu nic poszło w podłogę bez żadnego oporu normalnie zostało w podłodze. ale da się nim ruszac ramie wchodzace w skrzynie również sie rusza po naciśnieciu pedału ale nie rozsprzegla. co może byc przyczyna? stało sie nagle. Sprzęgło na linkę, linka sie nie urwała, dodam gdy to sie stało to podciagnalem max linke i po wcisnieciu sprzeglo brało przy samej podlodze ale gdy wcisnalem poraz drugi znowu zero reakcji sprzegło lużne. pomocy bede widzieczny za każdą sugestie;

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Awaria sprzęgła 90-34 Dzisiaj, 10:50
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 10:25

Awaria sprzęgła 90-34 kolego nie ma sie co zastanawiac, trzeba rozpolawiac ciagnik,
mozliwe ze widelki polamane lub tarcza sie skonczyla, ale to tylko moje domysly

Polska B

#3 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 14 sierpień 2012 - 17:18

Awaria sprzęgła 90-34 lub klin bądz sworzen zalezy co tam zabezpecza widełki na sworzniu, jak mowisz ze jak podcągnałes i dało sie raz i wpadło, na moje tylko to bedzie przyczyna
znalazłem to czego szukałem ..:)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share maxer19

maxer19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 19:09

Awaria sprzęgła 90-34 tarcza wymieniona na wiosne, też myśle że sworzeń i widełki spadły bo to się stało nagle raz wcisnalem bylo normalnie potem chciałem zatrzymac traktor wcciskam sprzegło a tu nic pedał luzny. pytałem mechanikow obstawiaja tak jak ja i Wy czyli zabezpieczenie widelek spadło. w czwartek bede rozpolawial renie. roboty w polu a tu ciagnik nieczynny nie ciekawie ale mysle ze szybko sie naprawi. dzieki za opowiedzi dam znac co bylo przyczyna dokładnie jak naprawie, pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share maxer19

maxer19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 21:12

Awaria sprzęgła 90-34 Renia naprawiona, powodem awarii był kołek który był umieszczony na widełkach i przestrzelony przez wałek. Kołek po prostu wypadł ni bylo na nim zabepieczenia ale już wszystko jest naprawione. Najgorsze jest to że trzeba rozpoławiac ciagnik do takiej pierdoły...