Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 16:53

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 witam wszystkich na forum i chcialbym sie zapytac czy jest mozliwosc wylaczenia albo rozlaczenia hydrauliki od podnosnika czy tam na odwrot w modelu 255. bo chodzi o to ze kupilem siewnik z hydraulicznymi znacznikami i chcialbym wiedziec czy da sie zrobic tak zeby rozkladac znaczniki i opuszczac podnoscnik . podpowiedzcie mi czy da sie cos zrobic czy tez nie z gorydziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 Dzisiaj, 17:41
  •  

#2 Share DrJoint

DrJoint

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 17:40

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 Jeśli dobrze zrozumiałem to o co pytasz, to da się. Robisz to taką małą wajchą pod siedzeniem na srodku

#3 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 13 sierpień 2012 - 17:54

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 Nie da sie tak zrobic albo hydraulika idzie na wyjscia hydraulicznie albo na podnosnik. Musisz podniesc znacznik przełączyc na podnosnik podniesc siewnik opuscic siewnik przełączyc na wyjcia hydrauliczne i opuscic znacznik słabo troche :( ja tak musze ciagle robic gdy owijam baloty
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 18:16

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 http://www.agrofoto....w-ursusie-3512/ - mój patent

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share fisher

fisher

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 październik 2012 - 22:28

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 Witam, mam podobną sytuację: podnośnik czołowy (TUR) podłączyłem pod rozdzialacz (wyjście1/2) pod siedzeniem i przewód wsteczny bezposrednio do skrzyni. Tylko teraz jak używam "tura" to podnośnik z tyłu opada a powinien być w pozycji na maxa w górze, do tego jak podnoszę "tura" to najpierw pompuje podnośnik z tyłu na maxa i dopiero daje na tura. O co tam chodzi?

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 październik 2012 - 16:05

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 Najprawdopodobniej zawór rozdzielczy ten po siedzeniem ma nieszczelności, u mnie objawi były identyczne. Ewentualnie duża nieszczelność na tłoku podnośnika.

#7 Share fisher

fisher

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2012 - 19:53

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 wymieniłeś cały zawór pod siedzeniem czy da się go zregenerować?

wymieniłeś cały zawór pod siedzeniem czy da się go zregenerować?

wymieniłeś cały zawór pod siedzeniem czy da się go zregenerować?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 październik 2012 - 20:15

jak rozłączyc hydraulike od podnosnika w mf 255 Ja tam u siebie wymieniałem bo nie miałem możliwości zregenerowania...