celeronik

JD 975, 10xx i inne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
STANK    15

witam

 

miałbym pytanko  małe takie , gdzie znajduje się rozdzielacz hydrauliki w modelach 1065 , 75 przy oględzinach chciałbym zwrócić uwagę na ten element

Edytowano przez STANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamson77    0

koledzy mogłby ktos podpowiedziec jak uruchomic rewers podajnika pochylego w 1065? za cholere nie moge dojsc jak go ruszyc. z gory dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukum    9

jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt

Wpisujesz swój model i gotowe pózniej szukasz załadki combines i tam masz elektryka tylko po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leobone    1

Witam, nie działa mi licznik motogodzin w JD1075 wraz z obrotami silnika... czy tam jest linka czy inne rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Podnieś pulpit do góry, a na pewno się dowiesz. Ale raczej masz na lince więc przyczyna tkwi albo w urwanej lince albo zepsutym obrotomierzu. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Witam, nie działa mi licznik motogodzin w JD1075 wraz z obrotami silnika... czy tam jest linka czy inne rozwiazanie?

 

u mnie jest sam licznik bez obrotomierza  elektryczny , to jest zegarek po wyjęciu  kluczyka  słychać jak jeszcze tyka przez chwilę.

Zbiornik oleju hydraulicznego , oczko od poziomu oleju płynie z pod niego olej , jak się to rozbiera , wykręca się z zewnątrz czy jest jakaś nakrętka w środku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

Witam, nie działa mi licznik motogodzin w JD1075 wraz z obrotami silnika... czy tam jest linka czy inne rozwiazanie?

 

liczniki są elektroniczne,

czy aby na pewno masz obrotomierz silnika ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leobone    1

ostatni licznik, tyle tylko, że nie działa...


Jak w moim jasku sprawdzić obroty wialni?

post-192479-0-91550000-1468174848_thumb.jpg

Edytowano przez Leobone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

to jest zwykły zegar minutowy plus licznik godzin pracy, powinien działać po kluczyku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leobone    1

Potrzebuję oisu bezpieczników do JD1075 pali mi nr 12 i 2 Nie wiem od czego one są... być może od zegara ale tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

Odnośnie paska  obrotów  młocarni to wystarczy kupic pasek specjalny do tego, koszt 120zł około. jest to pasek przeciety i łączony specjalna spinka. w pasku są specjalne dziurki na tą spinke. No chyba ze pończocha ale tego patentu jeszcze nie sprubowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

Witam! posiadam od 4 sezonów Jona 1166 kombajn śmiga aż miło ale po założeniu stołu do rzepaku{heder 4.20 stół Kowalski z Wrześni 80cm} kombaj ma małe problemy z podnoszeniem hedera tzn podnosi ale czuć że ma ciężko a bez stołu hula góra dół nawet bez gazu i tu jest moje pytanie czy iść w stronę pompy tzn założyć o większym wydatku czy założyć 3 dodatkowy siłownik do podnoszenia hedera?może miał ktoś podobny problem i go jakoś rozwiązał i teraz może się tym podzielić z góry serdeczne dzięki!

Edytowano przez Piotr291179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuber    4

Witam najprostrzym rozwiązaniem będzie podnieść lekko ciśnienie w układzie około 20 bar powinno pomóc. Dodatkowy siłownik jeszcze bardziej spowolni podnoszenie , pompa będzie musiała go napełnić . zastosowanie pompy o większym wydatku przyspieszy podnoszenie ale pod warunkiem wyższego ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

A w jaki sposób podnieść to ciśnienie?szukałem ale jakoś nie mogę znaleźć regulacji ciśnienia?dodam że mój znajomy pare lat temu kupił nowego MF z hederem pover flow i też miał problemy z podnoszeniem to service założyli mu dodotkowy siłownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Szukaj zaworu przy pompie i najprostszym sposobem na podniesienie ciśnienie jest podkładanie podkładek pod zawór. Tylko nie przesadzaj z tym zwiększaniem ciśnienia żebyś nie narobił więcej szkód niż pożytku 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj