celeronik

JD 975, 10xx i inne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grześ    4

Mam instrukcję obsługi po niemiecku do 1166- 1188. Wersja elektroniczna ok 40 Mb. Mogę podesłać


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

programem MF office

lub open office

lub kliknij na tym pp myszki i otwórz za pomocą : i wybierz notatnik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK975    0

Witam Cie,

czy moze znasz typ silnika do kombajnu jd975 6 cyl turbo?lub ktos z forum JD?. Potrzebuje tez sily dociagniecia srub na glowicy, oraz na stopach korbowodow.Bede wdzieczny. Jsli ktos by potrzebowal nowa pompe wtryskowa do tego silnika - moge odstapic.Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

czy ktoś wie jak sparwdzić rok w którym został wyprodukowany kombajn ? mianowice model 1055 wszelkie sugestie mile widzaine


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Tabliczka, koła, rama, w instrukcji jeżeli jest też są powpisywane dane tego konkretnego komabjnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

czasem na jakichs plastikowych elementach wybita jest data produkcji, ale nie zawsze moze sie zgadzac z rokiem prod. bo takie rzeczy produkowali na zapas

u nas w 1042 na dekielku od kierownicy jest wybite

no ale w reni na blotniki sa cos kolo 5-6 lat starsze niz sam ciagnik

jesli masz kabine, zapewne masz , bo one szly w SG2, ta rowniez na szybach


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kent    1

Można na przyklad sprawdzic na srubach kół przednich od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IreneuszE    0

gdzie regeneruja pompy wtryskowe do jd975 jak ktos wie to prosze o adresy najlepiej w woj. lubelskim ale niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

Witam panowie Jak tam wasze przygotowania maszyn do sezonu 2013 u mnie prace zbliżaja sie ku koncowi została jeszcze tylko jedna rzecz do poprawienia a mianowicie obroty silnika podczas pracy i zwracam sie tu z proźba do posiadaczy kombajnów serii 9xx i 1xxx posiadajacych silniki 6 cylindrowe czy może orientuje sie ktos z jakimi obrotami powinny nasze kombajny pracować bo wydaje mi sie ze moja 970- ma za duze obroty mówi mi to co drugi kombajnista który go słyszy a i ja stwierdzam ze na słuch to ma dosć wysokie pozatym odkad go kupiłem miał tendencje do grzania sie dodam tylko ze nigdy go nie przegrzałem ale uwazac trzeba było bardzo na temperature dopiero w zeszłym sezonie po zamontowaniu dodatkowej chłodnicy problem zniknoł poza tym ma jeszcze dziwna tendencje do zrywania śrób oraz uchwytów na sitach nie jest to czeste bo zdarza sie to raz na 30-40 hektarów ale jest i odnosze wrażenie ze jest to spowodowane własnie zbyt wysoka praca silnika co przenosi sie na szybsza prace podzespołow grzanie sie silnika i zrywanie sit.Zamówiłem juz laserowy tahometr do sprawdzenia jakie rzeczywiscie ma obroty ale potrzebuje jakis odnosnik jakie powinny byc prawidłowe dlatego prosze o pomoc. Prosze o forumowiczów i moderatora o wyrozumiałośc ponieważ zamieszcze ten post w innych tematach zwiazanych z seria 9xxi 1xxx . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

Witam mam pytanie, czy jest gdzieś napinacz paska klinowego odrzutnik-młocarnia w jd1075. czy jest możliwośc napięcia tego paska bez zwiekszania obrotów bebna? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysiek1    0

Witam.mam problem z 975.otóż przy cofaniu dzwigni gazu z pełnych obrotów na niskie silnik gaśnie, lub też prawie zgaśnie ale uda mu zię wrócić do wolnych obrotów.myślałem że wolne obroty są za niskie,podkręcłem i wraz to samo.prawie zgasł ale wrócił do tych "podkręconych niskich obrotów".czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

heh no przyjacielu jezeli masz tak rozwiazane jak moja 970 to pozostaje ci tylko zwalać głowne koło bo inaczej sie nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geo2    16

heh no przyjacielu jezeli masz tak rozwiazane jak moja 970 to pozostaje ci tylko zwalać głowne koło bo inaczej sie nie da ;-)

 

oczywiście ze sie da! wystarczy dobrze napiac pończochę i zawiązać mały pęceł. pracuje już bez zarzutu kilka lat, ciągle ta sama, 3 minuty roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj