Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak docierać silnik w claasie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jaculek13

jaculek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 20:04

Jak docierać silnik w claasie Witam. W okresie zimowym mam zamiar zrobić kapitalny remont silnika,i zastanawiam się jak go docierać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak docierać silnik w claasie Dzisiaj, 07:02
  •  

#2 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 12 sierpień 2012 - 20:06

Jak docierać silnik w claasie Tak jak każdy silnik, a co to class to jakiś wyjątek?

#3 Share jaculek13

jaculek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 20:11

Jak docierać silnik w claasie Troche trudno pracować kombajnem na połowe obciążenia.

#4 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 12 sierpień 2012 - 20:28

Jak docierać silnik w claasie Można odczepić heder i do sklepu po chleb jeździć, albo zimą zamiast hedra pług i drogi odśnieżać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 12 sierpień 2012 - 21:12

Jak docierać silnik w claasie My po remoncie obsadziliśmy go w ramę i w garażu był odpalany na pare godzin, chodził na małych i średnich obrrotach, na wiosne włożyliśmy go na kombajn i na nim jeszcze z dziesięć godzin chodził no i przez pierwsze pięc godzin koszenia był oszczędzany, nie chodził na dotarciu więcej niż 20 godzin, nic złego sie z nim nie działo później
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#6 Share Bartekj1994

Bartekj1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 21:28

Jak docierać silnik w claasie Jak koledzy wyżej. Docierać jak normalny silnik. Zależy co jeszcze przy nim wymieniasz. odpalić niech pochodzi kilka godzin przejechać się kilka razy i nie obciążać go to napewno długo potem posłuży

#7 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 12 sierpień 2012 - 22:01

Jak docierać silnik w claasie Ja swojego bizona docierałem narpiew kosząc na pół kosy a potem a całą i jeżdżąc powoli i nie używając sieczkarni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share jaculek13

jaculek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 22:20

Jak docierać silnik w claasie Napewno wymiana tulej ,tłoków ,pierścieni,kapitalka głowicy i zobacze co z wałem. Co prawda ciśnienie trzyma. Po rozgrzaniu do temp. 80 st C na pełnych obrotach zakleszczało mi silnik.Po ostygnięciu odpalał bez problemu.

Dodaj odpowiedź