Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kverneland EG 85 HD- nie osiuje do obrotu

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 11:31

Kverneland EG 85 HD- nie osiuje do obrotu Witam panowie mama taki problem niedawno kupiłem pług w/w i mam problem bo orze na całej szer i za każdym razem jedną sekcją muszę wajchowac żeby cofnąć plug do najmniejszej szer dopiero mogę obracać... Co jest nie tak bo jak siłownik ma większy napór np raz jak zaczepiłem o ziemie przy obrocie pług sie wrócił do najmniejszej szer... cos jest nie tak z ciśnieniem na tej puszcze co tam wchodza przewody i zauważyłem 3 miejsca gdzie można coś regulować. Mam pytanie czy próbowac coś tam regulować i w jaki sposób bo nigdy nie miałem doczynienia z takim pługiem.... a i dodam że cisnienie na ciagniku przy gniazdach hydraulicznych ustawilem najmniejsze. Dziękuje za wszelka doradę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kverneland EG 85 HD- nie osiuje do obrotu Dzisiaj, 23:46
  •  

#2 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 26 listopad 2012 - 21:14

Kverneland EG 85 HD- nie osiuje do obrotu kolego jakim ciągnikiem orzesz tymi pługami? czy poradziłeś sobie z ta awarią? Ja szukam obrotówki z vario do MF 6180 125 KM i nie wiem czy na EG85 lub 100 się porywać czy na starsze modele 16"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 22:00

Kverneland EG 85 HD- nie osiuje do obrotu smiało kupuj ;) nie rozwiazałem tego problemu ale mam już durgi otóż wysadza mi plugi na ostrej glinie a głownie ostatni plug ale regulowałem pług na silowniku iw wgl to troche pomagało i jakoś poorałem ale teraz mysle że to nie mogla byc wina pluga a wina ciagnika.... a łgównie tego regulowania prawego dolnego ramiona nastepnym razem podczepie do innego ciagnika i zobacze jak bd to sżlo i skutek bd miał ;)