Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z pompą opryskiwacza

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrianj5555

adrianj5555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 10:00

Problem z pompą opryskiwacza Witam mam problem z pompą opryskiwacza sadwniczego. Olej wypływa wlewem to znaczy olej ''mleko''. Nie piszcie, że to przepony bo przepony wymianiałem jakieś 2 miesiące temu. Nowe przepony włożyłem bo orginalne poszły i byłem zadowolony jak się okazało po dwóch opryskach znowu to samo olej wywala. Rozkręciłem pompe od nowa przepony jak nowe nawet nie napuchły jeszcze. Wydawało się że wszystko jest ok więc skręciłem pompe i znowu dobrze było przez pierwsze dwa opryski. Poradźcie coś co robić bo już nie mam cierpliwości. Dodam że przez pierwsze 4 lata wszystko chodziło i dealnie. Olej był wymieniany systematycznie. Opryskiwacz TAD-LEN pompa 120.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z pompą opryskiwacza Dzisiaj, 12:21
  •  

#2 Share pawel2793

pawel2793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 09 sierpień 2012 - 13:11

Problem z pompą opryskiwacza no to jak nie przepony to może łozysko na tłoku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share adrianj5555

adrianj5555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 16:10

Problem z pompą opryskiwacza No ale jak już pisałem przez pierwsze dwa pryskania po rozłożenu i złożeniu pompy wszystko jest ok i czy przez to łożysko oprysk mieszał by się olejem? Dodam jeszcze że da się pryskać ciśnieni jest ok tylko ten wymieszany wypływający olej, ale ja i tak nie pryskam jak olej wywali bo pompa nie ma smarowania i można tylko ją zatrzeć. No jak macie jakieś pomysły to piszcie ja lece rozkręcić pompe i powiem co i jak.

Dodaj odpowiedź