Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie, informacje o NH T6010

50 odpowiedzi na ten temat

#21 Share NHKondzioNh

NHKondzioNh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 kwiecień 2009 - 20:27

Opinie, informacje o NH T6010 MAM DO SPRZEDANIA:
-URSUS 4514 Z TUREM, 7-letni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie, informacje o NH T6010 Dzisiaj, 16:14
  •  

#22 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 11 kwiecień 2009 - 20:48

Opinie, informacje o NH T6010 Kolego jak chcesz ogłoszenie to zapraszam do giełdy :)

#23 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 16 kwiecień 2009 - 21:12

Opinie, informacje o NH T6010 może słyszałeś bajki że 'fendt jest lepszy; ale cene ma nie dla polskiego rolnika a NH jest dobry za te pieniądze jak sam szukałem ciągnika to pytałem okolicznych posiadaczy tych ciągników i wszyscy mówili że bezproblemowe bo gdyby były takie złe to z pewnością następnego by nie kupili a jeżeli po czterech latach na podwórku staje następny nh to o czymś to świadczy osobiście przekonałem się do tej marki a w moim NH 6050 przy 180 mth to jak narazie to tylko bezpiecznik od tylnej wycieraczki cały czas się pali a tak poza tym (odpukać) nic więcej się nie sypie

#24 Share mario_08

mario_08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 17 kwiecień 2009 - 20:55

Opinie, informacje o NH T6010 Wydaje mi się, że w chwili obecnej New Holland przoduje biorąc pod uwagę cenę do jakości!

#25 Share ducho

ducho

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 10:30

Opinie, informacje o NH T6010 Tylko jak z tą jakością będzie za 10 lat, po kilku/kilkunastu tysiącach mth? Sam się zastanawiam nad wyborem marki ciągnika (110-130 KM) i z tych "lepsiejszych" firm w rozsądnym zakresie cenowym mieszczą się tylko ciągniki z CNH. Czy może poczekać na spadek Euro i dopiero się decydować? Sam już nie wiem...

#26 Share mario_08

mario_08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 17:20

Opinie, informacje o NH T6010 Tego nikt nie przewidzi jak będzie to wyglądało z a10 lat, żaden ciągnik nie jest idealny

#27 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 19 kwiecień 2009 - 08:57

Opinie, informacje o NH T6010 Posiadam ciągnik TS100A z 2005 roku i obecnie ma 800 godzin zrobione, jest prawie identyczny jak T6010 Plus , rożnia się szczególami . Mam na nim zamontowanego tura z hydrametu. Ogólnie to na niego nie mogę narzekać (jak na razie to miał potrzebę wgrania nowego oprogramowania od sterowania WOM-em, trzeba było wymienić czójnik od pneumatyki hamulcowej no i wymieniłem kilka uszczelniaczy na sprężarce -chyba trzy razy go wymieniałem bo tam jest kiepskie dojście i ciężko go wcisnąć ale teraz już od roku jest spokój.) Ogólnie ciągnik godny polecenia tylko zależy do jakiej pracy. Do tura jest ok, okno w dachu , orginalny jojstik NH są super , ma swoją masę więc tak łatwo też nim nie targa. Do pola już nie za specjalnie się nadaje jednak 4 cylindry to zawsze 4 do tego jeszcze spora masa i ma ciężko, ale jednego roku zrobił u nas 100ha w wale Roleks z włoką który waży ponad 3 tony i ma szerokość 6,2 metra( często w tej pracy poprostu mu dechu brakowało gaz niby do dechy a on ledwo 1500 obrotów miał)- taka ciężka praca opdbiła się na spalaniu wciągał w tedy do 16 litrów na godzinę ale tą wartość uważam za maks co ten ciągnik potrafi wypić. W transporcie liczymy mu 12 litrów na godzinę ok. Nie stety dealer słabo mi doradzał i kiepsko mam go skompletowanego- skrzynię mam tylko z jednym pólbiegiem i brak amortyzacji kabiny oraz fotela pneumatycznego- z tego co się dowiadywałem to amor kabiny na dzień dzisiejszy w wersji plus jest już w standardzie. Zbiornik paliwa według mnie jest za mały tylko 180 litrów(gdy chodził w tym wale co prędzej pisałem to i 3 razy dziennie trzeba było go tankować). Jeżeli ma to być głowny ciągnik w gospodarstwie to jedynie ze skrzynią electro comand(nie trzeba będzie stawać żeby zmieniać biegi pod górkę)- taki kosztuje obecnie ok.180 netto. Chyba się nie powtarzam bo gdzieś już pisałem opis tego ciągnika. ;)

#28 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 09:20

Opinie, informacje o NH T6010 16l na h, 180l zbiornik, tankowanie trzy razy dziennie...coś długi dzień tam u Was jest... :) nie zwalaj na dilera, że Ci kiepsko ciągnik skompletował, bo w końcu to Ty za niego płaciłeś ;) :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#29 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 19 kwiecień 2009 - 12:46

Opinie, informacje o NH T6010 180 litrów to ma cały zbiornik, a nigdy go do sucha nie wyjeżdzisz. Tankowałem go rano, następnie w przerwie na obiad i wieczorem po kolacji tak żeby do 23 spokojnie bez nerwów sobie robić. No może do końca to nie jest wina dealera a raczej nie domówień, ale zamawianie wyglądało tak że tylko głowne podzespoły omawiał a dodatki sam już musiałem mu mówić i wygladało to w stylu" co jeszcze chcesz". Dobrze że potem się jakoś dogadaliśmy i dodał nam jeszcze zagłowek do siedzenia bo pierwotnie go nie było i w nocy gdy się spało było strasznie niewygodnie, a teraz przynajmniej się go wyciagnie i jest już lepiej. W 2005 roku gdy był zamawiany był jeszcze inny świat, maszyny głownie schodziły takie jak mieli na placu a nie były zamawiane na życzenie.

#30 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 14:46

Opinie, informacje o NH T6010 wiem jak to było, bo mój MF też kupiony był w 2005 i tak samo stał na placu...więc wyposażenie typowo korbakowe... ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Olejniczek

Olejniczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 12 maj 2009 - 00:27

Opinie, informacje o NH T6010 ... czyli z twojej wypowiedzi (odnoszę się do wypowidzi TC56) ze lepiej zakupić w obecnej sytuacji model T6020

#32 Share Zajcev

Zajcev

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 19 luty 2011 - 14:57

Opinie, informacje o NH T6010 Witam koledzy, ciekawi mnie czy kupując T6010 jest możliwość w przyszłości podniesienia jego mocy do standardu T6020 bo słyszałem że da się to zrobić. Napisałem wniosek na MGR i ofertę dałem z T6010 bo mam nieco mniej ha i bałem się że T6020 mógłby nie przejść.

#33 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 19 luty 2011 - 15:50

Opinie, informacje o NH T6010 Kolego jest taka możliwość, wystarczy wgrać program od większego modelu, możesz nawet mieć 132 KM bo tyle ma 4 w ELITE.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 19 luty 2011 - 18:01.

#34 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 19 luty 2011 - 16:04

Opinie, informacje o NH T6010 A czy w elite to nie jest inna głowica?

#35 Share Zajcev

Zajcev

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 19 luty 2011 - 17:23

Opinie, informacje o NH T6010

Kolego jest taka możliwość, wystarczy wgrać program od większego modelu, możesz nawet mieć 132 KM bo tyle ma 4 w ELITE.

No to mnie kolego pocieszyłeś. Dzięki za info :D

#36 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 19 luty 2011 - 19:22

Opinie, informacje o NH T6010 @Zajcev Zależy jaki wziełęś model Delta, Plus czy Elite ? W dwóch pierwszych to można tylko dawką paliwa podnieść moc bo mają wtrysk mechaniczny. W Elite możesz wgrać inną mapę paliwową bo ma układ zasilania Common rail :D

#37 Share Zajcev

Zajcev

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 20 luty 2011 - 19:36

Opinie, informacje o NH T6010 Planuje zakup Delty albo Plusa, mógłby ktoś skrótowo napisać czym tak naprawdę różnią się te modele, i ile koni w końcu można wycisnąć z tych pompo-wtryskiwaczy??

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 20 luty 2011 - 22:25.

#38 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 20 luty 2011 - 19:46

Opinie, informacje o NH T6010 Delta to podstawowy ciągnik. Wydajność pompy to tylko 63 l/min, słabszy podnośnik, brak amortyzacji kabiny.
Plus ma już 113 l/min, mocniejszy podnośnik w standardzie amortyzowana kabina.
Elite to samo co Plus tylko, ze silnik z Common railem. Nie wiem ile można wyciągnąć więcej mocy.

#39 Share Zajcev

Zajcev

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 20 luty 2011 - 20:50

Opinie, informacje o NH T6010 Chyba jednak postawie na Plusa, różnica w cenie nie taka wielka a chyba warto :D

Edytowany przez Zajcev, 20 luty 2011 - 20:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 21 luty 2011 - 22:17

Opinie, informacje o NH T6010 Oczywiście, że warto dopłacić mi marzy się t6020 plus :wub: