Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa wody nie działa weidemanie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jakubek7

Jakubek7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 18:55

Pompa wody nie działa weidemanie mam weidemanna 3002 i nie działa pompa wody i nik nie może jej naprawić bo nie wiadomo co to za pompa . Moze ktoś naprawiał Mam silnik mitsubishi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa wody nie działa weidemanie Dzisiaj, 22:58
  •  

#2 Share FOX2

FOX2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 19:08

Pompa wody nie działa weidemanie Małe szanse aby ktoś to naprawiał, sprzęt dość niszowy. Szczególnie silnik mitsubishi, do najpopularniejszych nie należy. Przerabiałem podobny temat w moim weidemanie 1055D/P jakiś miesiąc temu. Mimo iż u mnie jest silnik perkinsa, to nie obyło się bez kupna nowej oryginalnej pompy. Zabolało prawie 1300zł niestety. PS. O zamiennikach to mogłem pomarzyć.
Spróbuj zadzwonić do tej firmy http://www.geneus.pl...takt-2_759.html . Odszukaj tabliczkę znamionową silnika, i po katalogu powinni dojść co to jest za pompa.
Co do samej firmy. To zamówiłem cześć około 16:00, a następnego dnia o 9:00 rano kurier już był na podwórku.
Pozdrawiam
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Jakubek7

Jakubek7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 19:48

Pompa wody nie działa weidemanie Tego się obawiam , że to będzie cięzki temat. Tabliczki nie moę nigdzie znależć , w którym ona jest miejscu . Dzięki za POMOC.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share FOX2

FOX2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 20:26

Pompa wody nie działa weidemanie To zależy od silnika. W Mitsubishi, o nie wiem. W perkinsie jest przymocowana przy pompie głównej paliwa. Jak Ci się nie uda odszukać, to zadzwonić do tej firmy, którą wyżej wymieniłem i zapytaj gdzie tej tabliczki szukać. W przypadku obsługi mojej osoby, miałem wrażenie, że goście znają się na rzeczy i profesjonalnie podchodzą do tematu.
Nie ma problemu. Proszę bardzo, po to tu jesteśmy.
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt