Polecane posty

maniex    0

witam, nie jestem pewny czy w dobrym dziale, jeśli nie, prosze o przeniesienie. A więc tak, czy wie ktoś gdzie można kupić używane kabiny do u c360, najlepiej w wielkopolsce, generalnie chodzi mi o czeską kabinę nowego typu, przeglądałem internet i bez rezultatu, jak są to jedynie w pakiecie z ciągnikiem heh, same kabiny to tylko sokółki i te fabrycznie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    110

Ja czeskiej kabiny 2 lata szukałem ale w końcu kupiłem sokółki naglaki i te inne rzemiosła się chowają,szuka codziennie w ogłoszeniach bo te kabiny dlugo nie wiszą w ogłoszeniach

Edytowano przez leonardo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniex    0

mówisz że aż tak ciężko dostać, a skoro to czeskie to może w czechach tam tego więcej jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majes897    0

To jest ta kabina z grubych rur .? One fajne są, powiem Ci tak... Wejdź na tablica.pl i tam chyba jedna jest, lecz nie wiem czy o nią Ci chodzi. Wpisz: Kabina ursus 360

 

Pozdrawiam, Majes897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniex    0

nie o tą mi chodzi, a taki zbieg okolicznosci kilka dni temu przez moja wioske wiezli na lawecie wlasnie taka kapine, jakbym mial czas to bym ich napadł:P i to jest tez potwierdzenie ze mozna dostac ta kabine tylko trzeba szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniex    0

binek dokładnie coś takiego:D tylko że ta kabina nie jest kompletna brakuje czerwonych blach na błotnikach, i te 250km w jadną stronę:/ poszukam czegoś bliżej, a jak nie to zobaczymy. Jankes123 jak dorwe moją czeską kabinke to mogę odstąpić Ci moją pancerke:D to jest od c360 ale pancerki chyba też pasują do c330 widzialem już coś takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj