Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z kierunkowskazami w 1224

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kelek

kelek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 19:04

problem z kierunkowskazami w 1224 mam problem nie wiem jak podpiąć kable by w u1224 była kontrolka kierunkowskazów przyczepy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z kierunkowskazami w 1224 Dzisiaj, 04:21
  •  

#2 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 20 listopad 2007 - 21:47

problem z kierunkowskazami w 1224 Na podstawie analizy schematu jesli niemasz kontrolki w ciągniku to je się podłacza równolegle do przełacznika którym właczasz kierunek-powiny być 3 kable jeden bezpośrednio do przerywacza a pozostałe biegna już w instalacji do kierunkowskazów ciągnika L-P oraz gniazda

ps
czy ty chcesz zrobić czujnik kierunkowskazów samej przyczepy???? bo czegoś tu nie rozumię,masz kontrolkę w kabinie....????

#3 Share kelek

kelek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 21 listopad 2007 - 11:57

problem z kierunkowskazami w 1224 przewody mam wszystkie juz wyprowadzone do gniazda i do kierunkowskazów ciągnika tak jak pokazuje schemat kontrolkę kierunkowskazów przyczepy też podpiołem tak jak na schemacie jest pokazane tą od ciągbika tak samo tylko nie wiem jak to wszystko połączyć ze sobą w tym przełaczniku kierunkowskazów. Do czego jest potrzebny ten trzeci przewód w przerywaczu kierunkowskazów???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share elektrotech

elektrotech

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 13:09

przewody mam wszystkie juz wyprowadzone do gniazda i do kierunkowskazów ciągnika tak jak pokazuje schemat kontrolkę kierunkowskazów przyczepy też podpiołem tak jak na schemacie jest pokazane tą od ciągbika tak samo tylko nie wiem jak to wszystko połączyć ze sobą w tym przełaczniku kierunkowskazów. Do czego jest potrzebny ten trzeci przewód w przerywaczu kierunkowskazów???

3 przewód możesz podpiąć kontrolkę-ale to niekonieczne
mozna tez podpiąc kontrolkę pod kable do kierunkowskazów -łaczymy 2 końce kontrolki z kablami Lewa Prawa lub na samym przełaczniku

#5 Share kelek

kelek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 13:43

problem z kierunkowskazami w 1224 dzieki za rade ;) w sobote siedziałem na tym 2h i zrobiłem działa poprawnie:D była to tylko kwestia jak wpiąć przewody do przełącznika wziołem miernik i sprawdziłem na którym wtyku jest prąd gdy załącze kierunkowskaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share elektrotech

elektrotech

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 18:00

dzieki za rade ;) w sobote siedziałem na tym 2h i zrobiłem działa poprawnie:D była to tylko kwestia jak wpiąć przewody do przełącznika wziołem miernik i sprawdziłem na którym wtyku jest prąd gdy załącze kierunkowskaz

no i dobrze ;)