Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share glazu1991

glazu1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 18:55

Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? Czy potrafi ktoś mi odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje że gdy mam załączoną dźwignię rozdzielacza do którego podłączony jest TUR to w takiej sytuacji tylny podnośnik nie działa i nie możliwe jest podniesienie maszyny? W instrukcji znalazłem taką uwagę że "gdy któraś z dźwigni rozdzielacza ustawiona jest w pozycji 'podnoszenie' lub 'opuszczanie' to praca siłowego regulatora w systemie automatycznej regulacji wzniosu i opuszczania zostaje przerwana". Ale nie jest wyjaśnione dlaczego tak się dzieje. Posiada ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? Dzisiaj, 14:24
  •  

#2 Share piotr119

piotr119

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 84 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 19:06

Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? z tego co mi wiadomo z hydrauliki to jak masz otworzone rozdzielacz do tura przy którym masz zapewne osobny rozdzielacz i lata tam sobie ten olej przez oryginalny przez otwartą sekcje i przez ten od tura i dlatego jak chcesz podnieść podnośnik to olej ma lżej latać przez te rozdzielacze niż podnieść podnośnik przykład: jak byś podniósł tura na max i trzymał wajchę od tura że cały czas podnosi i pociągnął za wajchę od podnośnika to by podniósł bo tur by przyblokował sekcje oryginalnego rozdzielacza i wymusił olej na podnośnik jeśli coś źle napisałem to mnie poprawcie :D

#3 Share daniel394

daniel394

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 19:47

Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? Jest dokładnie tak jak kolega wyżej napisał mam to samo w Pronarze 5135 olej krąży w rozdzielaczu od ładowacza, bo ma lżej niż podnieść podnosnik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? Dzisiaj, 14:24
  •  

#4 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 05 sierpień 2012 - 21:30

Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? No właśnie tak samo jest w mf255
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wojtek1310

wojtek1310

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Sport

Napisany 10 sierpień 2012 - 17:55

Belarus 820 dlaczego podnośnik nie działa gdy włączona hydraulika TURa? też tak mam w mtz82

Dodaj odpowiedź