Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson 690

31 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 18:07

massey ferguson 690 http://www.allegro.p...rdzo_dobry.html

czy warto?
wady zalety
moze ma ktos takiego do sprzedania
rady dotyczace zakupu

wszystkim ktorzy sie udziela wielkie dzieki!!! :lol: :P :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson 690 Dzisiaj, 23:46
  •  

#2 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 08:14

massey ferguson 690 czyzby malo kto ma taki ciagnik?? czy nikt niczego niewie na jego temat ?? hehe dodam ze to wlasnie na tym modelu bazuja nasz postlicencyjne ursusy ten to odpowiednik URSUSa 5714

#3 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 08:33

massey ferguson 690 Właśnie też mnie trochę interesuje taki ciągnik i tez inne z tej serii ale niestety nikt u mnie nie mam takiego ciągnika oglądałem taki sam ciągnik w komisie to mechanik go polecał ale jak jest w praktyce

#4 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 11:09

massey ferguson 690 taki ciągnik myslę, że dość dobra inwestycja, ale jeżeli byłby z 10 lat młodszy...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 18:02

massey ferguson 690 ja też bym kupił tylko wiekszego np 399
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#6 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 18:18

massey ferguson 690 najgorsze w tym jest to ze taki 690 z 85 roku kosztuje ponad 40 tys a mf 3060 z klima ,komfort wogle lux (tylko skrzynka:( )za 40 tys mozna znalezc z 93 roku , zrezygnowalem z poszukiwan 3060 i alternatywa dla jego jest teraz 690 z jak najmlodszym rocznikiem pod uwage wchodza rowniez modele z seri 3** jak i cala wersja 6** w przedziale mocy 75-90 KM

#7 Share miko

miko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 19:26

massey ferguson 690 Mój wujek ma takiego, kupił 2 lata temu i jest bardzo zadowolony. Miał awarię podnośnika ale to była jego wina, bo zignorował jakąś głupotę i popsuła się za półroku cała pompa czy coś takiego ale ogólnie bardzo zadowolony jest, tylko że trochę ma małą kabinę. Przepracowane ma 9000 mtg i wcale dymu nie widać z komina(u ciągnika oczywiście :D ) Mało pali, dość zwrotny, tylko chyba trochę mało biegów z tego co mówił ale tak to godny polecenia. Ten z linku jest malowany a on ma w całości w oryginale-19 lat i wcale się źle nie prezentuje ale dobrze to za dużo powiedziane :)

#8 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 19:30

massey ferguson 690

najgorsze w tym jest to ze taki 690 z 85 roku kosztuje ponad 40 tys a mf 3060 z klima ,komfort wogle lux (tylko skrzynka:( )za 40 tys mozna znalezc z 93 roku , zrezygnowalem z poszukiwan 3060 i alternatywa dla jego jest teraz 690 z jak najmlodszym rocznikiem pod uwage wchodza rowniez modele z seri 3** jak i cala wersja 6** w przedziale mocy 75-90 KM

Zobacz na alledrogo model 390 (80KM), teraz są tam chyba tylko dwa z nowszych roczników z turami.

#9 Share Ferdynad

Ferdynad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 17 maj 2008 - 13:51

massey ferguson 690 Mam takiego mf 690 kupiłem za 28000zł 87r w stanie idealnym

MF-235

MF-307
MF-690

Ursus-4514

#10 Share kondzior

kondzior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 13:03

massey ferguson 690

czyzby malo kto ma taki ciagnik?? czy nikt niczego niewie na jego temat ?? hehe dodam ze to wlasnie na tym modelu bazuja nasz postlicencyjne ursusy ten to odpowiednik URSUSa 5714

JA MIALEM KUPOWAC TAKI TRAKTOR ALE ZNIECHENCILO MNIE TO ZE NIEMA PRZYSPIESZACZA.
MOIM ZDANIEM TO JEST WAŻA RZECZ.RADZE MODEL 675 BO MAM GO SAM I GO CHWALE SOBIE ;)
MALO PALI I WOGULE LUB 698 CHODZ JUZ WIENCEJ PALI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share DUCH1986

DUCH1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo i troszkę handel.

Napisany 07 marzec 2009 - 14:38

massey ferguson 690 Co o tym myslicie?
http://www.allegro.p...re_renault.html

#12 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 15:04

massey ferguson 690 Jak ktoś pisze że lakier oryginał, a ciągnik jest cały malowany, w dodatku na żenującym poziomie, to już na wstępie kpi z potencjalnych kupujących :P Wspomnianego zaczepu też nie widze. Ciągnik nie ma przednich błotników, obciążników, tylne opony są praktycznie do wymiany, haki nie mają zatrzasków i wstawione są tulejki. Tyle ze zdjęć. W sumie do ogarnięcia ale cena kosmiczna. Niech sie buja :P

#13 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 marzec 2009 - 16:32

massey ferguson 690 malowany na bank jesli nie po wymianie koncówek tylnych błotników i malowaniu.
przednich błotników brak - ciekaw jestem czy nie chodził w turze.

PS: czemu ludzie na allegro w tytułach wpisują różne marki sprzedając jeden ciągnik - utrudnia to strasznie wyszukiwanie i świadczy o niskim pozniomie sprzedającego. Aukcja zgłoszona - manipulacja słowami kluczowymi - niech to poprawią albo usuną tę aukcję
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#14 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 18:48

massey ferguson 690 W mojej okolicy seria 600 ma bardzo dobrą opinie i na forum widać że są chwalone jest to prosty ciągnik bez elektroniki z chęcią wymieniłbym moją starą poczciwe C360 na MF 675 miałem już jednego na oku z 89roku za 26tyś miałem już go jechać oglądać dzwoniłem w czwartek jeszcze był sobota już sprzedany z okolicznych składów z używanymi ciągnikami mało jest 675 lub 690 bez przedniego napędu jest na allegro kilka ciekawych propozycji modelu 690 bez napędu moim zdaniem ten ciągnik może być dobry jako pomocniczy np: za starego ursusa i co najważniejsze dobry dostęp do części niektóre pasują od Ursusa co więcej chcieć :P.Podaje przykładowy link.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#15 Share DUCH1986

DUCH1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo i troszkę handel.

Napisany 07 marzec 2009 - 20:19

massey ferguson 690 woo... wielkie dzieki :P Jak tak piszecie o tym lakierze i wszystkim to faktycznie teraz to widze :P
Potrzebuje wlasnie jakis ciagnik z napedem, okolo 80 KM a cena tak ok 30000. Myslalem ze moze cos takiego. A tak przy okazji Jak wejdziecie na inne przedmioty tego uzytkownika to ma tam nowe opryskiwacze zawieszane. Chce kupic taki 300l /12 metrow / potrojne koncowki. Cena za taki bedzie ok 2000 -2100 Warto??

#16 Share Bekonek

Bekonek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:12

massey ferguson 690 Witam. Mam zamiar zakupić mf 690. Może mi ktoś doradzić na co dokładnie patrzeć przy oględzinach takiego fergiego. Mam około 15 h obecnie pracuje na mf 255, no ale przydało by się coś mocniejszego no i z cicha kabinką. Z góry dzięki za pomoc.

#17 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 21 luty 2010 - 23:13

massey ferguson 690 pompa hydrauliki jak podnosi czy wszystkie czujniki sprawne, zależy do czego będzie wykorzystywany bo często są bez kompletu zaczepów, jak zachowuje się np wom, półbiegi, stan silnika, obejrzyj pompę paliwa, jak pali no i ogólnie jeśli masz 255 to 690 jest poprostu mocniejszy ale po za tym wiele rozwiązań podobnych, będziesz brał z przodkiem czy bez? Ogólnie ta wersje mają dobre opinie. Przykładowo z tej aukcji nie polecam mieszkam nie daleko byłem oglądać u tego gościa gdy swojego kupowałem i koleś ściąga same zgrzyty coś tam podręmontuje wizualnie itd i byle do przodu http://allegro.pl/it...rguson_690.html

#18 Share Bekonek

Bekonek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 luty 2010 - 23:38

massey ferguson 690

pompa hydrauliki jak podnosi czy wszystkie czujniki sprawne, zależy do czego będzie wykorzystywany bo często są bez kompletu zaczepów, jak zachowuje się np wom, półbiegi, stan silnika, obejrzyj pompę paliwa, jak pali no i ogólnie jeśli masz 255 to 690 jest poprostu mocniejszy ale po za tym wiele rozwiązań podobnych, będziesz brał z przodkiem czy bez? Ogólnie ta wersje mają dobre opinie. Przykładowo z tej aukcji nie polecam mieszkam nie daleko byłem oglądać u tego gościa gdy swojego kupowałem i koleś ściąga same zgrzyty coś tam podręmontuje wizualnie itd i byle do przodu http://allegro.pl/it...rguson_690.html

pompa hydrauliki jak podnosi czy wszystkie czujniki sprawne, zależy do czego będzie wykorzystywany bo często są bez kompletu zaczepów, jak zachowuje się np wom, półbiegi, stan silnika, obejrzyj pompę paliwa, jak pali no i ogólnie jeśli masz 255 to 690 jest poprostu mocniejszy ale po za tym wiele rozwiązań podobnych, będziesz brał z przodkiem czy bez? Ogólnie ta wersje mają dobre opinie. Przykładowo z tej aukcji nie polecam mieszkam nie daleko byłem oglądać u tego gościa gdy swojego kupowałem i koleś ściąga same zgrzyty coś tam podręmontuje wizualnie itd i byle do przodu http://allegro.pl/it...rguson_690.html

no tak w sumie to będzie potrzebny do wszystkiego bo jak na razie nie planuje zakupu drugiego ciągnika, a o jakie czujniki chodzi, a pól biegi to poprostu pojeździ żeby sprawdzić tak?? mam jednego na oku niestety nie ma go na allegro wiec nie mogę pokazac fotek no i niestety tylniego zaczepu nie ma ale mam w domu podobny zaczep jak w 255 no i pewnie troszke przerobie i bedzie ok. aha i ten ktory mam na oku nie ma przedniego napędu a mi to nawet odpowiada bo na ten areał który obrabiam to raczej wystarczy bez, sprzęt który oglądałem jest z 1989 no i ma nowy zegar i coś koleś wspominał ze pewnie skoro zegar drugi to i moze silnik był wymieniany jeszcze w holandi bo z tamtąd pochodzi fergi ja sam nie wiem co o tym myśleć a koleś nie jest handlarz, robił nim trochę i po prostu zmienia na innego.

#19 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 22 luty 2010 - 17:34

massey ferguson 690 jeśli z tego roku i nowy zegar i niby teoretycznie silnik, to znaczyłoby według mnie że ten ciągnik trochę pracował trzeba by się zastanowić wtedy i sprawdzić skrzynię jak pracuję czy coś nie pada, pompę hydrauliczną podnośnika i wyjść zew. bo ma dwie, bo też koszt ich dość duży. Czujniki to np. od filtru powietrza, od zapchania się filtru oleju, sprawdź czy są kontrolki czy ktoś żarówek nie wyciągnął bo mam znajomego co trochę handluje różnymi sprzętami i potrafią żarówki wyciągać by jakaśkontrolka się nie świeciła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Bekonek

Bekonek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 luty 2010 - 18:54

massey ferguson 690

jeśli z tego roku i nowy zegar i niby teoretycznie silnik, to znaczyłoby według mnie że ten ciągnik trochę pracował trzeba by się zastanowić wtedy i sprawdzić skrzynię jak pracuję czy coś nie pada, pompę hydrauliczną podnośnika i wyjść zew. bo ma dwie, bo też koszt ich dość duży. Czujniki to np. od filtru powietrza, od zapchania się filtru oleju, sprawdź czy są kontrolki czy ktoś żarówek nie wyciągnął bo mam znajomego co trochę handluje różnymi sprzętami i potrafią żarówki wyciągać by jakaśkontrolka się nie świeciła.